2 000 HUF
Szalay László: Magyarország története. III. köt.: A Hunyadiaktól a mohácsi vészig. 1437-1526. Lipcse, 1853, Geibel Károly, XII+594+(2) p. ElsÅ‘ kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borÃtóval, kissé foltos lapokkal, néhány szamárfüles és egy javÃtott lappal.