Printed Materials

Number of items: 381

1943 Aquincum. Pannonia Inferior (Alsó-Pannónia) fővárosa. Az ásatások és a múzeum rövid ismertetője. Bp., Aquincumi Múzeum. Kihajtható, térképpel illusztrálva, Tiszteletpéldány bélyegzéssel.
14625.

1943 Aquincum. Pannonia Inferior (Alsó-Pannónia) fővárosa. Az ásatások és a múzeum rövid ismertetője. Bp., Aquincumi Múzeum. Kihajtható, térképpel illusztrálva, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

1 200 HUF
1943 Fotoszemle I. Nemzetközi művészi fototárlat
14626.

1 200 HUF
10
1943 Az Ünnep c. újság újévi, induló száma. I. évf. 1. sz., 1943. dec. 31. Főszerk.: gróf Bethlen Margit. Bp., Globus-ny., 32 p. A címlapon Karády Katalin (Rozgonyi felvétele), hátoldalán Miki egér (Mickey Mouse) képregény. Kis szakadásokkal, a lapok sarkán ázásnyommal.
14627.

2 000 HUF
17
1943 Szebb Jövőt! A Leventék képes hetilapjának 5 száma
14628.

2 400 HUF
1943 Magyarországi Gyógyszerész Egyesület közleményei. 1943. jún. 19. IX. évf. 13. sz., hajtott.
14629.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1944-1945 Ház-értesítés. Ez a ház a 4. sz. kiosztási csoportba tartozik, jegyátvételi értesítés (pl.: kenyér-, zsír...stb jegy), sérült, 21x29 cm
14630.

cca 1944-1945 "Ház-értesítés. Ez a ház a 4. sz. kiosztási csoportba tartozik", jegyátvételi értesítés (pl.: kenyér-, zsír...stb jegy), sérült, 21x29 cm

2 400 HUF
1944 Tárcanaptár, kissé kopott vászonkötésben
14631.

1 400 HUF
cca 1944 Bajtárs! Esküdj fel a turul zászlajára - röplap
14632.

2 000 HUF
1944 Képes Sport VI. évf. 15. sz., 1944. ápr. 12., a címlapon az Újpest-Kolozsvári AC (1:1) labdarúgó-mérkőzés képeivel, kisebb szakadásokkal
14633.

1 000 HUF
cca 1944 Szálasi Ferenc! Vezess, mert nem akarunk rabszolgák lenni! - röplap, 13×17 cm
14634.

2 000 HUF
1944 Magyar Magtenyésztési Rt. 1944. évi tavaszi képes főárjegyzék, bejelölésekkel, borítóhiánnyal, az elülső és utolsó lap sérült, szakadt.
14635.

1 000 HUF
cca 1945-1963 Független Kisgazdapárt röplap, 2 db + 2 db szavazólap, Hazafias Népfront
14636.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF