Printed Materials Number of items: 381
2653285
14625
420
Printed Materials
Other collectibles
1943 Aquincum. Pannonia Inferior (Alsó-Pannónia) fővárosa. Az ásatások és a múzeum rövid ismertetője. Bp., Aquincumi Múzeum. Kihajtható, térképpel illusztrálva, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
1 200 HUF
2653174
14626
420
Printed Materials
Other collectibles
1943 Fotoszemle I. Nemzetközi művészi fototárlat
1 200 HUF
2660378
14627
420
Printed Materials
Other collectibles
1943 Az Ünnep c. újság újévi, induló száma. I. évf. 1. sz., 1943. dec. 31. Főszerk.: gróf Bethlen Margit. Bp., Globus-ny., 32 p. A címlapon Karády Katalin (Rozgonyi felvétele), hátoldalán Miki egér (Mickey Mouse) képregény. Kis szakadásokkal, a lapok sarkán ázásnyommal.
2 000 HUF
2662832
14628
420
Printed Materials
Other collectibles
1943 Szebb Jövőt! A Leventék képes hetilapjának 5 száma
2 400 HUF
2660674
14629
420
3200
Printed Materials
Other collectibles
1943 Magyarországi Gyógyszerész Egyesület közleményei. 1943. jún. 19. IX. évf. 13. sz., hajtott.
3 200 HUF
2660665
14630
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1944-1945 "Ház-értesítés. Ez a ház a 4. sz. kiosztási csoportba tartozik", jegyátvételi értesítés (pl.: kenyér-, zsír...stb jegy), sérült, 21x29 cm
2 400 HUF
2637582
14631
420
Printed Materials
Other collectibles
1944 Tárcanaptár, kissé kopott vászonkötésben
1 400 HUF
2656611
14632
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1944 Bajtárs! Esküdj fel a turul zászlajára - röplap
2 000 HUF
2661025
14633
420
Printed Materials
Other collectibles
1944 Képes Sport VI. évf. 15. sz., 1944. ápr. 12., a címlapon az Újpest-Kolozsvári AC (1:1) labdarúgó-mérkőzés képeivel, kisebb szakadásokkal
1 000 HUF
2656598
14634
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1944 Szálasi Ferenc! Vezess, mert nem akarunk rabszolgák lenni! - röplap, 13×17 cm
2 000 HUF
2625196
14635
420
Printed Materials
Other collectibles
1944 Magyar Magtenyésztési Rt. 1944. évi tavaszi képes főárjegyzék, bejelölésekkel, borítóhiánnyal, az elülső és utolsó lap sérült, szakadt.
1 000 HUF
2660377
14636
420
Printed Materials
Other collectibles
cca 1945-1963 Független Kisgazdapárt röplap, 2 db + 2 db szavazólap, Hazafias Népfront
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035