Printed Materials

Number of items: 381

1933 Teleia Népies Felvilágosító és Intő Havi Folyóirat XI. évf. 5-6. szám tiszteletpéldány, 104p
14565.

1 000 HUF
1933 Debrecen, polgármesteri jelentés, kiadja: Városi Nyomda, 52p
14566.

2 000 HUF
1933 Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Urkocsisok Szövetkezetének programja - távhajtás feltételei
14567.

2 000 HUF
1933 A Dunántúl évkönyve 1933. Pécs, 1933., Dunántúl Napilap, szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált, foltos.
14568.

1933 A Dunántúl évkönyve 1933. Pécs, 1933., "Dunántúl" Napilap, szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált, foltos.

1 800 HUF
cca 1934 Hungary. English Review. II. No. 6-7. - Budapest No. I. / Magyarország. Angol nyelvű szemle. II. évf. 6-7. sz. - Budapest I. sz. Szerk.: Pogány József. Bp., Elek-ny., 46 p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel. Kiadói zsinórfűzött papírkötés, kissé sérült, koszos, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
14569.

2 000 HUF
1934 Bp., meghívó József főherceg és Auguszta főhercegnő budavári palotában tartott estélyére, dombornyomott címerrel, borítékkal
14570.

4 000 HUF
1934 Magyar Kultúra társadalmi és tudományos folyóirat 12 db száma, XXI. évf. 13-24. sz. (II. fél évfolyam), 1934. júl. 5. - dec. 20., szerk.: Bangha Béla. Vegyes állapotban, helyenként sérült, foltos.
14571.

1 200 HUF
1934 Zászlónk ifjúsági lap XXXII. évf., 1933-1934. (20 szám, teljes évfolyam). Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., 1934, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli hirdetésekkel. Egybekötve, félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán ázásnyomokkal.
14572.

1934 Zászlónk ifjúsági lap XXXII. évf., 1933-1934. (20 szám, teljes évfolyam). Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., 1934, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli hirdetésekkel. Egybekötve, félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán ázásnyomokkal.

3 000 HUF
1934 Pestvidéki tenisz - a Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség Pestvidéki Kerületének értesítője sok reklámmal, képpel és adattal, jó állapotban, 55p
14573.

4 000 HUF
1935 Pesti Hírlap nagy naptára 1935. 45. évfolyam. Bp., Légrády. Kiadói szakadt papírkötésben.
14574.

1 000 HUF
1935 Róma, a XI. Nemzetközi Kertészeti Kongresszus német nyelvű, képes ismertető füzete + a budapesti előkészítő bizottság levele a kongresszuson való részvétel feltételeiről, a jelentkezéshez szükséges 2 db kitöltetlen nyomtatvánnyal
14575.

1 200 HUF
14576.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF