1886 Magyar háziasszony. V. 28-29, 31-52 sz. + Munka után. A "Magyar Háziasszony" szépirodalmi melléklete. 28-52. sz. Kopott, sérült félvászon-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, a 30 sz. hiányos, szakadt, sérült lapokkal, egy-két lapon javítással, rossz állapotban.
cca 1888 The Mexican International Railway Views. Series No. I. Laredo, 1888, Thos. J. Cockrell [Thomas J. Cockrell, 12 (fekete-fehér fotók, spanyol nyelvű képfeliratokkal) t. Haránt alakú, zsinórfűzött, aranyozott, festett egészvászon-kötés, a hátsó szennylap hiányzik, szép állapotban. Rendkívül ritka! /
cca 1888 The Mexican International Railway Views. Series No. I. Laredo, 1888, Thos. J. Cockrell [Thomas J. Cockrell, 12 (black-and-white photographs with Spanish language notices) t. Gilt linen-bindig, in Good condition. Rare!
1888 Francis Cecil Boult festménye után: "I Should Say Your Horse Would Die". Színes litográfia, papír. Paszpartuban, dekoratív, üvegezett keretben, 31,5x25 cm
1898 Erzsébet királyné halálának alkalmából Szobrot a királynénak c. felhívás és gyűjtőív, valamint faültetésről szóló levél Darányi Ignác nyomtatott aláírásával
1899 Magyar Nemzet. A magyar olvasó közönséghez! Szerk: Jókai Mór, Beksics Gustáv. A "Természettudományi Közlöny" melléklete. 1899. október, hajtott, 601-604 p.