Printed Materials

Number of items: 381

1945 Hódmezővásárhely, Vásárhelyi javaslat a magyarországi református egyház újjászervezésére, 8p
14637.

1945 Hódmezővásárhely, "Vásárhelyi javaslat a magyarországi református egyház újjászervezésére", 8p

1 400 HUF
1945 Új Idők folyóirat 3 db száma: LI. évf. 10., 13. 14. sz. Szerk.: Fodor József, Lyka Károly (főmunkatárs: Kassák Lajos). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Vegyes állapotban.
14638.

1 000 HUF
cca 1945 Bp., Magyar Agrártudományi Egyetem állatorvosi diploma, kitöltetlen, kisebb szakadásokkal, 64x50 cm
14639.

4 200 HUF
11,35
12,35
1945 Jövendő I. évf. 3., 12.,17 sz. + 1952 Béke és Szabadság képes hetilap. III. évf. 10. sz. Kopottak, közte szakadt, sérült.
14640.

1 400 HUF
1946 A Világ naptára Kiadói papírkötésben
14641.

1 000 HUF
cca 1946 Szülők szemináriuma előadás sorozat röplapja 14x21 cm
14642.

1 200 HUF
1947 A Hírlap Naptára 1947. Bp., Légrády, 224 p. A borító Mallász Gitta grafikus munkája. Papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a 66-94 oldalak között kijáró lapokkal. + 1957 Nők Lapja kalendáriuma.
14643.

1 400 HUF
1947 A Csillag c. folyóirat I. évf. I. száma + 3 másik szám
14644.

1 000 HUF
1947 A Munka kalendáriuma az 1947 esztendőre Mellász Gitta borítótervével. Kiadói papírkötésben
14645.

1 000 HUF
1947 Mézfogalmi Nemzeti Vállalat árjegyzéke, 15p
14646.

5 500 HUF
14,86
16,18
1947-1948 Új Magyarország c. újság 2 db száma (III. évf. 4. sz., IV. évf. 1. sz.), sérült
14647.

1 000 HUF
1947 Apollo for Gentleman. Spring and Summer 1947. I. Faust, Budapest. Illusztrált férfi divatkatalógus, foltos, viseltes állapotban. + The Correct Taylor, Winter 1947. Illusztrált női divatkatalógus. Sérült, szétvált, foltos borítóval.
14648.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF