https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 456

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1924 ,,Hóhér, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett vintage trükkfotó, a felvételen Kerny István és Gizella leánya szerepel, 10,3x11,5 cm, karton (sarkán törés) 23x17 cm
13133.

cca 1924 ,,Hóhér", Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett vintage trükkfotó, a felvételen Kerny István és Gizella leánya szerepel, 10,3x11,5 cm, karton (sarkán törés) 23x17 cm

 
Sold
Starting price:
90 000 HUF
233,77
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
1
cca 1929 Somogy megyei asszonyok, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából (írógéppel) feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 22,5x16,8 cm
13134.

cca 1929 Somogy megyei asszonyok, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából (írógéppel) feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 22,5x16,8 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,31
EUR
,
8,89
USD
Number of bids:
0
cca 1920 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából hideg pecséttel jelzett, vintage ,,trück fotó, azaz a nagyítás során készített fotómontázs (rőzsehordó), ezüst zselatinos fotópapíron, 5,4x13,8 cm, karton 9x18 cm
13135.

cca 1920 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából hideg pecséttel jelzett, vintage ,,trück" fotó, azaz a nagyítás során készített fotómontázs (rőzsehordó), ezüst zselatinos fotópapíron, 5,4x13,8 cm, karton 9x18 cm

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
207,79
EUR
,
222,22
USD
Number of bids:
0
cca 1933 Sióagárd, mosoly-csali szőlő, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, 21,3x14,5 cm
13136.

cca 1933 Sióagárd, mosoly-csali szőlő, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, 21,3x14,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
10,91
EUR
,
11,67
USD
Number of bids:
0
Balogh Rudolf (1879-1944): Fiúcska és havas tájj, 2 db jelzetlen fotóművészeti alkotás, 30×24 cm
13137.

Balogh Rudolf (1879-1944): Fiúcska és havas tájj, 2 db jelzetlen fotóművészeti alkotás, 30×24 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
1973 Bujáki Katalin aláírt vintage fotóművészeti alkotása (fehér szék), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x15,5 cm
13138.

1973 Bujáki Katalin aláírt vintage fotóművészeti alkotása (fehér szék), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x15,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,16
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
0
cca 1988 Csigó László budapesti fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (halgazdaság), ezüst zselatinos fotópapíron, 23x16,8 cm
13139.

cca 1988 Csigó László budapesti fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (halgazdaság), ezüst zselatinos fotópapíron, 23x16,8 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,16
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
1
1963 Fábos Mihály: Győri piactér, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 8,3x24 cm
13140.

1963 Fábos Mihály: Győri piactér, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 8,3x24 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,16
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
1
cca 1979 Fodor Ferenc soproni fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (A papírember), ezüst zselatinos fotópapíron, 18x12,8 cm
13141.

cca 1979 Fodor Ferenc soproni fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (A papírember), ezüst zselatinos fotópapíron, 18x12,8 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,16
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
0
cca 1978 Flesch Bálint budapesti fotóművész vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,4x23,3 cm
13142.

cca 1978 Flesch Bálint budapesti fotóművész vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,4x23,3 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,16
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
0
Gruber Ferenc: Sopron, nő babakocsival, hátoldalon feliratozott fotó, 23,5×17 cm
13143.

Gruber Ferenc: Sopron, nő babakocsival, hátoldalon feliratozott fotó, 23,5×17 cm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,23
EUR
,
6,67
USD
Number of bids:
2
Gyertyás László (1947-1994): Múló idő. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, több (magyar és külföldi) pecséttel jelzett, sarkain apró lyukakkal / kis sérüléssel, 40x30 cm
13144.

Gyertyás László (1947-1994): Múló idő. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, több (magyar és külföldi) pecséttel jelzett, sarkain apró lyukakkal / kis sérüléssel, 40x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,68
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment