Photo

Number of items: 456

13145.

1 800 HUF
Gyertyás László (1947-1994): Ragaszkodás. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, szélein kissé sérült, 40x30 cm
13146.

1 800 HUF
Jónás Pál: Minden cseppje tiszta, feliratozott, pecséttel jelzett fotó, felületén törésnyomok, 13×18 cm
13147.

1 200 HUF
Járai Rudolf (1913-1993): Tavaszi vers, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 15×18 cm
13148.

2 400 HUF
Kankovszky Ervin (1884-1945): Márkus Emília színésznő, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, foltos, 19,5×14,5 cm
13149.

4 000 HUF
9
Kankovszky Ervin (1884-1945): Táncosnő, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, foltos, 23×17 cm
13150.

2 000 HUF
cca 1963 Kotnyek Antal budapesti fotóriporter hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (nyelves portré), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x16,5 cm
13151.

1 600 HUF
cca 1979 Kabáczy Szilárd székesfehérvári fotóriporter és fotóművész pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Tépelődés), kisebb hibákkal a sarkokon, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
13152.

1 600 HUF
cca 1968 Kotnyek Antal budapesti fotóriporter hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (érdeklődés), ezüst zselatinos fotópapíron, 19,5x15 cm
13153.

1 600 HUF
cca 1950 Körmendy Imre: Ünnepnapon. Fotó, jelzés nélkül. 12,5x18cm
13154.

800 HUF
cca 1978 Molnár Csikós Virág jelzés nélküli vintage fotója egy albumból kiemelve, ezüst zselatinos fotópapíron, 20,5x20 cm
13155.

1 600 HUF
cca 1933 Reich Péter Cornel budapesti fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (piactéren), ezüst zselatinos fotópapíron, 13x18 cm
13156.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF