Photo Number of items: 456
2608636
13145
419
Photo
Other collectibles
1 800 HUF
2608640
13146
419
Photo
Other collectibles
Gyertyás László (1947-1994): Ragaszkodás. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, szélein kissé sérült, 40x30 cm
1 800 HUF
2647381
13147
419
Photo
Other collectibles
Jónás Pál: Minden cseppje tiszta, feliratozott, pecséttel jelzett fotó, felületén törésnyomok, 13×18 cm
1 200 HUF
2647282
13148
419
Photo
Other collectibles
Járai Rudolf (1913-1993): Tavaszi vers, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 15×18 cm
2 400 HUF
2648053
13149
419
Photo
Other collectibles
Kankovszky Ervin (1884-1945): Márkus Emília színésznő, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, foltos, 19,5×14,5 cm
4 000 HUF
2648034
13150
419
Photo
Other collectibles
Kankovszky Ervin (1884-1945): Táncosnő, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, foltos, 23×17 cm
2 000 HUF
2643821
13151
419
Photo
Other collectibles
cca 1963 Kotnyek Antal budapesti fotóriporter hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (nyelves portré), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x16,5 cm
1 600 HUF
2643855
13152
419
Photo
Other collectibles
cca 1979 Kabáczy Szilárd székesfehérvári fotóriporter és fotóművész pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Tépelődés), kisebb hibákkal a sarkokon, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
1 600 HUF
2643789
13153
419
Photo
Other collectibles
cca 1968 Kotnyek Antal budapesti fotóriporter hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (érdeklődés), ezüst zselatinos fotópapíron, 19,5x15 cm
1 600 HUF
969780
13154
419
Photo
Other collectibles
cca 1950 Körmendy Imre: Ünnepnapon. Fotó, jelzés nélkül. 12,5x18cm 2643811
13155
419
Photo
Other collectibles
cca 1978 Molnár Csikós Virág jelzés nélküli vintage fotója egy albumból kiemelve, ezüst zselatinos fotópapíron, 20,5x20 cm
1 600 HUF
2643762
13156
419
Photo
Other collectibles
cca 1933 Reich Péter Cornel budapesti fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (piactéren), ezüst zselatinos fotópapíron, 13x18 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035