19130.
419. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 44,5 és 18,5 cm, nettó: 16,1 g