19131.
419. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, bruttó: 15,4 g