Books: Travelling, Local History

Number of items: 232

15054.

2 000 HUF
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Fordította: Vitéz Mezey Dénes. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937], Franklin, 270+1 p.+20 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a első borítón kis folttal.
15055.

4 000 HUF
[Bergman, Sten (1895-1975)] Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 272 p.+23 t. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, laza kötéssel.
15056.

2 000 HUF
15057.

2 000 HUF
15058.

2 000 HUF
15059.

2 800 HUF
7,57
8,24
Festetics Rudolf (1865-1943): Emberevők között. Nyolcévi Csendes-óceáni hajózás a Tolna yachton. 55 képpel és 1 térképpel. Fordította: Sárosi Bella. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Az oldalszámozáson belül szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés,kopott borítóval, sérült kötéssel, és gerinccel, a gerincen javítással, egy kijáró lappal, pár lap szélén firkával, rossz állapotban.
15060.

1 000 HUF
1914 Magyarország tiszti czim- és névtára. XXXIII. évfolyam. Szerk. A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1914., Pesti Könyvnyomda Rt., XV+1054 p. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, egy kijáró lappal, két lapon jelölő címke, mellettük szakadás, intézményi bélyegzőkkel.
15061.

2 000 HUF
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kopott, szakadt díszdobozban.
15062.

3 000 HUF
Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó: A tudományosság és kultúra bölcsője. Veszprém város története a kezdetektől napjainkig. Veszprém, 2008, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata. Rengeteg színes fotóval illusztrált, Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15063.

Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó: "A tudományosság és kultúra bölcsője." Veszprém város története a kezdetektől napjainkig. Veszprém, 2008, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata. Rengeteg színes fotóval illusztrált, Kiadói papírkötés, jó állapotban.

1 400 HUF
15064.

2 200 HUF
5,95
6,47
15065.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF