Books: Travelling, Local History

Number of items: 232

cca 1930-1940 Régi német utazási, idegenforgalmi prospektusok gyűjteménye, 25 db különféle, közte egy magyar nyelvű is. Mindegyik a Reichbahnzentrale für den Deutschen Reiseverkehr (RDV) kiadása.
15090.

3 400 HUF
9,19
10,00
21
Szolnoki Etűdök. Szerk.: Gulyás Katalin, Kardos Tamás, Molnár Istvánné. Szolnok, 2008, Fotogruppe. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15091.

2 400 HUF
Váradi Péter Pál, Gaál Anikó: Erdély - Székelyföld. Korond és vidéke. Bp., 1994, KÖZDOK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15092.

1 200 HUF
Gárdonyi Albert: Budapest legrégibb kiváltságlevele. (Különlenyomat a Turul 1910. évi 2. és 3. füzetéből). Bp., é.n., Franklin-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült, szétvált borítóval, a lapok szélén apró szakadással. A szerző, Gárdonyi Albert (1874-1946) történész, főlevéltáros által Dr. Ballagi Aladár (1853-1928) történész, nyelvész részére DEDIKÁLT példány.
15093.

Gárdonyi Albert: Budapest legrégibb kiváltságlevele. (Különlenyomat a "Turul" 1910. évi 2. és 3. füzetéből). Bp., é.n., Franklin-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült, szétvált borítóval, a lapok szélén apró szakadással. A szerző, Gárdonyi Albert (1874-1946) történész, főlevéltáros által Dr. Ballagi Aladár (1853-1928) történész, nyelvész részére DEDIKÁLT példány.

1 800 HUF
15094.

2 000 HUF
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15095.

1 800 HUF
15096.

1 200 HUF
Illés György: Várak dicsérete. Magyarországi királyi várak. Borbás János fotóival. Bp., 1984., Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
15097.

1 000 HUF
Czetter Ibolya-Czika László: Savariától Szombathelyig. Írta és szerk.: Czetter Ibolya. Czika László fotóival. Szombathely, 2010., LogoMotív Kreatív Műhely. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
15098.

1 400 HUF
Üdvözlet a régi Pápáról. Bp., 1987., Interpress. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, kopott borítóval.
15099.

2 000 HUF
A Budapesti Nemzeti Bizottság jegyzőkönyvei 1945-1946. Szerk.: Gáspár Ferenc, Halasi László. Kállai Gyula. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VII. Bp., 1975., Budapest Főváros Levéltára. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15100.

1 000 HUF
15101.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF