Books: Architecture, Art

Number of items: 307

1982 Akt-mappa 1982. Vál. Győri Lajos. Bp., Ofotért. Kiadói papírmappa, 40 t. Komplett!
16769.

1 200 HUF
14
Tóth Menyhért (1904-1980) életmű-kiállítása. A katalógust írta, szerk.: Bánszky Pál. A Kecskeméti Galéria kiadványai 2. Kecskemét, (1984), Kecskeméti Galéria. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 3000 példányban. + Gyémánt László. Képcsarnok, Mednyánszky terem, 1967. április. Kiállítási prospektus. Megjelent 1000 példányban. Rajta Gyémánt László (1935- ) autográf aláírásával.
16770.

1 200 HUF
Aba-Novák emlékkiállítás. A katalógust tervezte: Katona László. B. Supka Magdolna tanulmányával. Szolnok, 1962, Magyar Nemzeti Galéria. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
16771.

800 HUF
Kovács Margit gyűjtemény. A katalógust szerk., írta, tervezte: Schenk Lea. Szentendre, 1996, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiállítási katalógus hat nyelven, gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16772.

1 200 HUF
Kovács Ákos (Szerk.): Budapesti falfirkák. A Műcsarnok és a Országos Közművelődési Központ közös kiállítása. Bp., 1986, Műcsarnok. 113 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, első néhány oldalon lapszéli foltokkal.
16773.

1 600 HUF
Panofsky, Erwin: Az emberi arányok stílustörténete. Ford.: Vekerdi László. Gyorsuló idő. Bp., 1976, Magvető. Kiadói papírkötés.
16774.

1 600 HUF
Perlaky Lajos: A ma életművészete. Bp., é.n. ,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kiadói sérült, hiányos, foltos kartontokban, szakadt, kissé kopott borítóval.
16775.

1 800 HUF
Én így láttam. Vágó János ólommetszetei. Szeged, 1963/64. Alföldi-ny., 5 sztl. lev. + 23 t. (ólommetszetek). Székely János, az előszó írójának aláírt névjegyével és dedikációjával. Kiadói félvászon mappában, kissé foltos borítóval.
16776.

1 400 HUF
König Róbert: Ulmer Schachtel. Bp., é.n., Galéria 13 Soroksár. 16 sztl. oldal. Harántalakú katalógus. Kiadói papírkötés.
16777.

König Róbert: Ulmer Schachtel. Bp., é.n., Galéria '13 Soroksár. 16 sztl. oldal. Harántalakú katalógus. Kiadói papírkötés.

1 200 HUF
Farkas Zoltán: Csók István. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16778.

1 000 HUF
Nagámi. Szerk.: Hérics Nándor. Nagámi (Nagy Gábor Mihály, 1955- ) szobrászművész által dedikált. Bp., [2014], Hérics Neon Design Kft. Számos fotóval, egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Kiállítási meghívó
16779.

1 200 HUF
B. P. Mihajlov: Nagy szovjet enciklopédia. Építészet. Az építészet fejlődése a különböző történelmi korokban. A szovjetunió népeinek építészete. Ford.: Rojkó Ervin. Bp., 1953., Építésügyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban.
16780.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF