Books: Architecture, Art

Number of items: 307

16781.

800 HUF
Genthon István, Lux Géza, Szentiványi Gyula: Szabolcs megye művészeti emlékei. Különlenyomat a Vármegyei szociográfiák kiadásában megjelent Szabolcs vármegye című műből. Bp., (1939), (Merkantil-ny.), 45 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
16782.

Genthon István, Lux Géza, Szentiványi Gyula: Szabolcs megye művészeti emlékei. Különlenyomat a Vármegyei szociográfiák kiadásában megjelent "Szabolcs vármegye" című műből. Bp., (1939), (Merkantil-ny.), 45 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.

800 HUF
16783.

1 000 HUF
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete. IV. rész. Építő Munkavezetők Könyvtára XXXVI. köt. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1913, Ipartestület - ifj. Nagel Ottó könyvkereskedése (Stephaneum-ny.), (2)+104+(2) p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
16784.

1 200 HUF
Entz Géza: A gótika művészete. Bp., 1973, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16785.

1 000 HUF
Mészáros Tamás: Markó táncszínháza. Bp., 1984, Múzsák. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16786.

1 600 HUF
Rodin, Auguste: Die Kunst. Gespräche des Meisters gesammelt von Paul Gsell. Leipzig, 1937, Kurt Wolff Verlag, 1 t. + 184 p. + 86 t. (fekete-fehér képek). Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16787.

1 000 HUF
Onódi Béla: Életutam. Onódi Béla festőművész visszaemlékezései. Szentendre, 1984, Pest megyei Művelődési Központ és Könyvtár-Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Onódi Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Félvászon kötésben.
16788.

1 400 HUF
Keserü Katalin (szerk.): Műcsarnok. Bp., 1996, Műcsarnok. 126 oldal. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.
16789.

900 HUF
2,43
2,65
Kovács Ákos:Két körkép. Bp.,1997, Sík. Fekete-fehér képekkel, többek közt Feszty Árpád körképéhez kapcsolódó dokumentumokkal gazdagon illusztrált. 250 p. Kiadói papírkötés, utolsó előtti lapon szakadással..
16790.

900 HUF
2,43
2,65
Székely Sebestyén György: Meglátott emberek. Vetro Artur grafikája. Kolozsvár, 2009, Galeria Quadro. 55 p. Magyar és román nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Vetro Artur műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16791.

1 000 HUF
1983 Művészettörténeti értesítő XXXII. évf 1-2. szám.
16792.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF