Books: Architecture, Art

Number of items: 307

Tüskés Tibor: Testvérmúzsák.Bp.,1979., Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
16866.

1 400 HUF
German Karginov: Rodcsenko. Bp.,1975,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
16867.

1 600 HUF
Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,kiadói papír védőborítóval, kissé szakadt borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
16868.

1 200 HUF
14
Száz év ragyogás. Osztrák-magyar festészeti kiállítás. Bp., 2001, Károlyi Palota Kulturális Központ. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16869.

1 600 HUF
Heinz Klemm:Die entdeckung der sächischen scheweiz. Drezda, 1954, Sachenverlag Dresden. Félvászon-kötés sarkai kissé kopottas állapotban. Fritz Löffler Das Alte Dresden.Geschichte seiner Bauten.Drezda, 1955, Sachsenverlag Dresden.Egészvászon-kötés, jó állapotban.
16870.

1 000 HUF
Arnau, Frank: Művészethamisítók - hamisítók művészete. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
16871.

1 400 HUF
2 db Kajári Gyula művészetét ismertető könyv: Kajári Gyula élete és munkássága. Hódmezővásárhely, 1996, Kajári Emlékalapítvány. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.+ Szuromi Pál: Kajári Gyula. Fekete izzásban. Szeged, 2006, Művészetért, Oktatásért Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
16874.

1 800 HUF
Koczogh Ákos: Kerámia, porcelán, üveg. Mai magyar Iparművészet. Bp., 1975., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16875.

1 000 HUF
Margaretta Salinger: Michelangelo. The Last Judgment. New York, 1955, Harry N. Abrams, angol nyelven, színes illusztrációkkal, kiadói papírkötésben
16876.

1 000 HUF
Héléne Adhémar: Monet. Peintures. Paris, 1950, Les Éditions du Chéne, francia nyelven, kiadói papírmappában, 16 db színes festmény reprodukcióval, borítóján sérülés
16877.

1 200 HUF
Lawrence Gowing: Renoir. Paintings. London, é.n., Lindsay Drummond, angol nyelven, 16 db színes festményreprodukcióval, kiadói gyűrűs papírkötésben, kissé kopott borítóval
16878.

1 200 HUF
Frederick S. Wight: Goya. New York, 1954, Harry N. Abrams. angol nyelven, 9 db színes festményreprodukcióval, kiadói papírkötésben
16879.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF