Military

Number of items: 63

1873. Hadiérem bronz katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2-  Hungary 1873. Military Medal bronze medal without ribbon C:VG
32306.

1873. "Hadiérem" bronz katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2- Hungary 1873. "Military Medal" bronze medal without ribbon C:VG

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
4,41
4,78
  Add to cart
  Remove
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1- ph. sérült kard rátét Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) gold plated bronze decoration with ribbon C:AU edge error damaged swords NMK 246.
32307.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1- ph. sérült kard rátét Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU edge error damaged swords NMK 246.

12 000 HUF
33,06
35,82
9
Hammer price:
17 000 HUF
1890-1918. Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya 25 év szolgálat után, mellszalag nélkül T:2 Hungary 1890-1918. Military Long Service Cross III class for officers for 25 years service, without ribbon C:XF NMK 147.
32308.

1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" 25 év szolgálat után, mellszalag nélkül T:2 Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross III class" for officers for 25 years service, without ribbon C:XF NMK 147.

20 000 HUF
55,10
59,70
14
Hammer price:
50 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 249.
32309.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 249.

3 000 HUF
8,26
8,96
Hammer price:
3 600 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:AU,XF patina NMK 249.
32310.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:AU,XF patina NMK 249.

2 000 HUF
5,51
5,97
Hammer price:
2 000 HUF
1908. Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross gilt Br decoration without ribbon C:AU,XF NMK 269.
32311.

1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt Br decoration without ribbon C:AU,XF NMK 269.

2 000 HUF
5,51
5,97
10
Hammer price:
3 200 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt Br kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces Br decoration with original ribbon C:XF NMK 269.
32312.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" Br kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" Br decoration with original ribbon C:XF NMK 269.

2 000 HUF
5,51
5,97
15
Hammer price:
4 000 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalaggal, szalagsávval T:2 Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt Br decoration with original ribbon and miniature ribbon C:XF NMK 269.
32313.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalaggal, szalagsávval T:2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt Br decoration with original ribbon and miniature ribbon C:XF NMK 269.

2 000 HUF
5,51
5,97
14
Hammer price:
4 000 HUF
1911-1918. Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1911-1918. Military Service Medal 3nd class Br decoration with ribbon C:XF NMK 155.
32314.

1911-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya" Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1911-1918. "Military Service Medal 3nd class" Br decoration with ribbon C:XF NMK 155.

5 000 HUF
13,77
14,93
15
Hammer price:
16 000 HUF
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt Br kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 Br decoration with not own ribbon C:XF NMK 275.
32315.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" Br kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" Br decoration with not own ribbon C:XF NMK 275.

5 000 HUF
13,77
14,93
Hammer price:
6 000 HUF
1914. Éljenek a győzelmes szövetségesek / Világháború emléke 1914 Zn emlékérem füllel (29mm) T:3
32316.

1914. "Éljenek a győzelmes szövetségesek / Világháború emléke 1914" Zn emlékérem füllel (29mm) T:3

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
2 200 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph. Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal bronze medal without ribbon and ear. Sign: Tautenhayn C:XF edge error NMK 137.
32317.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" bronze medal without ribbon and ear. Sign: Tautenhayn C:XF edge error NMK 137.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.