Military

Number of items: 63

1914-1916. VI. - Korps Arz a VI. Hadtest sapkajelvénye Báró straussenburgi Arz Artúr parancsnokságának időszakából. Részben zománcozott lemezjelvény (32x27mm) T:2 zománchiba, tűhiány
32318.

1914-1916. "VI. - Korps Arz" a VI. Hadtest sapkajelvénye Báró straussenburgi Arz Artúr parancsnokságának időszakából. Részben zománcozott lemezjelvény (32x27mm) T:2 zománchiba, tűhiány

2 000 HUF
33
~1915. Vitézségi érem mellszalagja szalagsávval + 1941. Délvidéki Emlékérem mellszalagja használt, szép állapotban Hungary ~1915. War ribbon and miniature ribbon + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary decorations ribbon in used, nice condition
32319.

~1915. Vitézségi érem mellszalagja szalagsávval + 1941. "Délvidéki Emlékérem" mellszalagja használt, szép állapotban Hungary ~1915. War ribbon and miniature ribbon + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" decoration's ribbon in used, nice condition

2 000 HUF
18
1916. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal zománcozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval T:2- zománchibák / Hungary 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration enamelled Ag decoration on ribbon, without hallmark C:VF enamel errors NMK 178.
32320.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" zománcozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval T:2- zománchibák / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, without hallmark C:VF enamel errors NMK 178.

40 000 HUF
108,11
117,65
32321.

2 000 HUF
~1917. IV. Károly aranyozott, részben zománcozott Br miniatűr kitűző, rajta a K betű mozgatható (16x15mm) T:1-,2 Hungary ~1917. Karl IV gilt, partially enamelled Br miniature badge, the K is movable C:AU,XF
32322.

~1917. "IV. Károly" aranyozott, részben zománcozott Br miniatűr kitűző, rajta a "K" betű mozgatható (16x15mm) T:1-,2 Hungary ~1917. "Karl IV" gilt, partially enamelled Br miniature badge, the "K" is movable C:AU,XF

10 000 HUF
27,03
29,41
22
1917. Károly Arany Vitézségi Érem kitüntetés aranyozott Br miniatűrje kitűzőn T:2 Hungary 1917. Gold Medal for Bravery decorations gold plated Br miniature badge C:XF
32323.

1917. "Károly Arany Vitézségi Érem" kitüntetés aranyozott Br miniatűrje kitűzőn T:2 Hungary 1917. "Gold Medal for Bravery" decoration's gold plated Br miniature badge C:XF

10 000 HUF
27,03
29,41
17
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:3 Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration without hallmark, on ribbon. Sign.: Kautsch C:F NMK: 306.
32324.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:3 Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark, on ribbon. Sign.: Kautsch C:F NMK: 306.

3 600 HUF
9,73
10,59
15
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya ezüstözött Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:3 ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class silvered Br decoration without ribbon and ear C:F edge error NMK 306.
32325.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:3 ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" silvered Br decoration without ribbon and ear C:F edge error NMK 306.

2 000 HUF
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2 kis patina  Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small patina  NMK 310.
32326.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2 kis patina Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small patina NMK 310.

3 600 HUF
9,73
10,59
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés kettő sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.
32327.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés kettő sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.

4 000 HUF
1923. III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel hadifém és Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class war metal and Br decoration with ribbon C:XF NMK 357.
32328.

1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" hadifém és Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" war metal and Br decoration with ribbon C:XF NMK 357.

3 800 HUF
10,27
11,18
16
1935. A Magyar Érdemrend Tisztikeresztje jelzetlen zománcozott kitüntetés függőleges tűvel, eredeti, jó állapotú tokban (rajta apró ragasztónyomok, belső ragasztása féli elengedett) (31,58g) T:2 medallionon ragasztásnyom, kis szennyeződés / Hungary 1935. Hungarian Order of Merit, Officers Cross enamelled decoration without hallmark, with vertical pin, in original, nice case (small gluemarks on it, half of its internal gluing is released) (31,58g) C:XF gluemark on the medallion, dirt NMK 377.
32329.

1935. "A Magyar Érdemrend Tisztikeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés függőleges tűvel, eredeti, jó állapotú tokban (rajta apró ragasztónyomok, belső ragasztása féli elengedett) (31,58g) T:2 medallionon ragasztásnyom, kis szennyeződés / Hungary 1935. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross" enamelled decoration without hallmark, with vertical pin, in original, nice case (small gluemarks on it, half of its internal gluing is released) (31,58g) C:XF gluemark on the medallion, dirt NMK 377.

150 000 HUF
405,41
441,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF