15033.
418. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kopott, szakadt díszdobozban.