15032.
418. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Orbán Balázs: Székelyföld képekben. A bevezető tanulmányt írta, a fényképeket másolta: Erdélyi Lajos. Sütő András előszavával. Bukarest, 1971, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban