Books: Travelling, Local History Number of items: 240
2380099
15191
418
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
2570722
15192
418
Other collectibles
Szabados M. Ramunda O. P. - Vágó Lajos: Savaria-Szombathely bibliográfia. Acta Savariensia 5. Szomathely, 1948., Martineum, 177+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel.
A Géfin Gyula (1889-1973) teológiai tanár, egyháztörténész, könyvtár igazgató, a sorozat szerkesztője által DEDIKÁLT példány.
1 000 HUF
2640968
15193
418
Other collectibles
Holub, Emil: Tizenegy év Dél-Afrikában. Ford.: Halász Gyula. Világjárók. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 000 HUF
2641021
15194
418
Other collectibles
William H. Gilder: A "Jeanette" pusztulása. A hajótöröttek felkutatása és utazás Szibérián keresztül. Ford.: Halász Gyula. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
1 000 HUF
2640667
15195
418
Other collectibles
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Ford.: Halász Gyula. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
1 200 HUF
2638256
15196
418
Other collectibles
Regélő magyar várak. Szerk.: Bujtás Amália. Fotókkal, rajzokkal illusztrálva. Bp, 1977, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 000 HUF
2638558
15197
418
900
Other collectibles
Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés
2635358
15198
418
Other collectibles
Edward Shackleton: Eszkimók, fókák, jéghegyek. Egy sarkutazó naplója. Bp., én., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
1 200 HUF
2634283
15199
418
Other collectibles
Bárdi László: Kelet népe vagyunk. Bp.,2007,Helikon. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
2634459
15200
418
Other collectibles
Rómer Flóris: A régi Pest. Bp.,1988, ÁKV. Az 1873-as kiadás reprint kiadása. Nagyméretű kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2634531
15201
418
Other collectibles
Barna Gábor: Néphit és népszokások a Hortobágy vidékén. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2 000 HUF
2642227
15202
418
Other collectibles
Timaffy László: A Szigetköz vízrajza (bölcsészdoktori értekezés), Mosonmagyaróvár, 1939, "Mosonvármegye" Könyvnyomdája, kiadói papírkötés
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035