15195.
418. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Ford.: Halász Gyula. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.