Number of items: 314

17427.

1 200 HUF
Antal; Pauer: Pauer-versek és -írások DEDIKÁLT példány. Bp., 2002. Magyar Műhely, kiadói kartonált papírkötésben
17428.

1 200 HUF
Gróf Széchényi István gondolatainak gyűjteménye. Válogatta és az utószót írta: Környei Attila. Bp.,1999, Paginarum. Második átdolgozott, javított kiadás. A mű megjelent az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára. Kiadói velúr-kötés, újszerű állapotban.
17429.

1 600 HUF
17430.

1 000 HUF
Tamási Áron: Ragyog egy csillag. Bp., 1942, Révai. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, jó állapotban. A kötésterv Pekáry István munkája.
17431.

1 200 HUF
Jékely Zoltán: Zugliget. I-II. köt. (Egy kötetben). Bp., [1940], Franklin-Társulat, 179+141 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17432.

1 000 HUF
Szomory Dezső: Horeb tanár úr. Kőbányai János utószavával. Szomory Dezső művei I. köt. Bp., 2007., Múlt és Jövő. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
17433.

1 800 HUF
Herman Ottó: A pokol cséplője. Vál., sajtó alá rendezte, az utószót írta: Erdődy Gábor. Bp.,1983,Magvető. Fekete-fehér szövegközti Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, egy helyen kissé sérült kötéssel, volt könyvtári példány.
17434.

1 200 HUF
A Kis Újság nagy képes naptára az 1914-ik évre. IX.évfolyam, Budapest, kiadja Wodianer F és fiai. Újrakötött példány, szép állapotban.
17435.

1 200 HUF
17436.

2 000 HUF
Dénes Tibor: Budapest nincs többé Budapesten. München, 1981, Újváry Griff Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben.
17437.

1 200 HUF
2 db könyv: Dr. Tóth Tihamér: Tiszta férfiúság. Levelek diákjaimhoz I. Márton L. rajzaival. Bp., 1938, a szerző kiadása (Stephaneum-ny.), 233 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, helyenként foltos lapokkal, kissé sérült borítóval. Ajándékozási bejegyzéssel (Pfaff Lajos VI. o. tanulónak jutalmul a szerző hagyatékából. Gyula, 1940. jún. 25.), bélyegzővel, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Tiszta férfiúság az egyetemeken. Szerk.: Dr. Koszterszitz József. Bp., (1943), Szent István-Társulat, 97+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17438.

2 db könyv: Dr. Tóth Tihamér: Tiszta férfiúság. Levelek diákjaimhoz I. Márton L. rajzaival. Bp., 1938, a szerző kiadása (Stephaneum-ny.), 233 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, helyenként foltos lapokkal, kissé sérült borítóval. Ajándékozási bejegyzéssel ("Pfaff Lajos VI. o. tanulónak jutalmul a szerző hagyatékából. Gyula, 1940. jún. 25."), bélyegzővel, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Tiszta férfiúság az egyetemeken. Szerk.: Dr. Koszterszitz József. Bp., (1943), Szent István-Társulat, 97+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

4 600 HUF
12,43
13,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF