Books: Other rarities Number of items: 314
2637831
17427
418
Other collectibles
1 200 HUF
2637827
17428
418
Other collectibles
Antal; Pauer: Pauer-versek és -írások DEDIKÁLT példány. Bp., 2002. Magyar Műhely, kiadói kartonált papírkötésben
1 200 HUF
2639796
17429
418
Other collectibles
Gróf Széchényi István gondolatainak gyűjteménye. Válogatta és az utószót írta: Környei Attila. Bp.,1999, Paginarum. Második átdolgozott, javított kiadás. A mű megjelent az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára. Kiadói velúr-kötés, újszerű állapotban.
1 600 HUF
2639844
17430
418
Other collectibles
1 000 HUF
2639877
17431
418
Other collectibles
Tamási Áron: Ragyog egy csillag. Bp., 1942, Révai. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, jó állapotban. A kötésterv Pekáry István munkája.
1 200 HUF
2635734
17432
418
Other collectibles
Jékely Zoltán: Zugliget. I-II. köt. (Egy kötetben). Bp., [1940], Franklin-Társulat, 179+141 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1 000 HUF
2602385
17433
418
Other collectibles
Szomory Dezső: Horeb tanár úr. Kőbányai János utószavával. Szomory Dezső művei I. köt. Bp., 2007., Múlt és Jövő. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
1 800 HUF
2614929
17434
418
Other collectibles
Herman Ottó: A pokol cséplője. Vál., sajtó alá rendezte, az utószót írta: Erdődy Gábor. Bp.,1983,Magvető. Fekete-fehér szövegközti Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, egy helyen kissé sérült kötéssel, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2635624
17435
418
Other collectibles
A Kis Újság nagy képes naptára az 1914-ik évre. IX.évfolyam, Budapest, kiadja Wodianer F és fiai. Újrakötött példány, szép állapotban.
1 200 HUF
2638562
17436
418
Other collectibles
2 000 HUF
2636439
17437
418
Other collectibles
1 200 HUF
2634689
17438
418
4600
Other collectibles
2 db könyv: Dr. Tóth Tihamér: Tiszta férfiúság. Levelek diákjaimhoz I. Márton L. rajzaival. Bp., 1938, a szerző kiadása (Stephaneum-ny.), 233 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, helyenként foltos lapokkal, kissé sérült borítóval. Ajándékozási bejegyzéssel ("Pfaff Lajos VI. o. tanulónak jutalmul a szerző hagyatékából. Gyula, 1940. jún. 25."), bélyegzővel, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Tiszta férfiúság az egyetemeken. Szerk.: Dr. Koszterszitz József. Bp., (1943), Szent István-Társulat, 97+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
4 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035