Books: Other rarities Number of items: 314
2634250
17403
418
Other collectibles
Hajdú Farkas-Zoltán: Csíki kaláka. Csíkszereda,1993.,Pro-Print. Kiadói papírkötés, a borítón karcolásnyomokkal, a címlapon bejegyzéssel.
1 400 HUF
2634248
17404
418
Other collectibles
Albert Zsuzsa: Éghetetlen, mint a Főnix. DEDIKÁLT! Bp., 2011., Hét Krajcár Kiadó. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2634328
17405
418
Other collectibles
Kárpáti Aurél-Vajda László: Kőmíves Kelemen. Dráma. Bp., 1916., Táltos, 102 p.. A lapszámozáson belül Kós Károly (1883-1977) 4 egészoldalas linómetszetével. Kiadói papírkötésben, foltos, sérült borítóval, sérült, javított gerinccel és kötéssel, lapok sarkain szamárfülekkel. Számozott (487/500) példány
1 800 HUF
2634035
17406
418
Other collectibles
1 400 HUF
2634297
17407
418
Other collectibles
Ál-Shakespeari Drámák V. köt.: Szép Emma. Színmű öt felvonásban. 1586. Ford.: Rózsa Dezső. Bp., 1917., Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval, a borítót leszámítva jó állapotban, felvágatlan lapokkal.
2 000 HUF
2634306
17408
418
Other collectibles
Sólyom László: Holnapra kiderül. DEDIKÁLT! Színjátszók Könyvtára. Bp., 1954., Népszava. Toncz Tibor rajzaival. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
1 800 HUF
2632012
17409
418
Other collectibles
2 800 HUF
2636278
17410
418
Other collectibles
Darvas Szilárd - Dolmány János: Hogy mondják oroszul? Magyar-orosz beszélgetések szójegyzékkel. Bp.é.n.Danubia. (Athenaeum Rt. ny.) Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Néhány lapél sérült, a borító kissé kopott szakadozott.
1 000 HUF
2636243
17411
418
Other collectibles
2636168
17412
418
Other collectibles
Horváth Árpád: Órák és órások. Budapest 1982. Gondolat. Czeglényi Lászlóné rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés jó állapotban.
2637836
17413
418
Other collectibles
Luther Márton önmagáról. Német és latin forrásmunkákból fordította és összeállította: Virág Jenő. Bp., 1937, Országos Luther Szövetség. Intézményi pecséttel. Félvászon kötés, kissé kopott. A kötés sérült.
1 200 HUF
2636657
17414
418
Other collectibles
Max Pemberton: A szerelem kálváriája I. kötet. Tolnai Regénytára. Bp., é.n., Tolnai Világlapja Rt. Kiadói papírkötésben, kissé foltos.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035