Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 36

1948 Rorschach teszt. Hermann Rorschach: Psychodiagnostik Tafeln, Psychodiagnostics Plates. Bern, 1948. Hans Huber Medizinischer Verlag 10 t. Kartonált mappában 18x24 cm
17073.

7 000 HUF
19,28
20,90
18
Hammer price:
12 000 HUF
dr. Borvendég János: Varjúné dr. Bogdán MÁria: Panasz magyarázat gyógyszer, gyógytermék Egyik szerző által dedikált! Bp., 2003. Melinda kft. kiadói papírkötésben
17074.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
16,53
17,91
  Add to cart
  Remove
Wundt Vilmos: Az ember élettanának kézikönyve. Ford.: Török Aurél. Pest, 1871., Heckenast Gusztáv,VIII+656 p. Második, teljesen átdolgozott kiadás. Korabeli kopott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, sérült, javított gerinccel, számos aláhúzással, bejelölésekkel, ex libris-szel.
17075.

3 600 HUF
9,92
10,75
Hammer price:
3 600 HUF
Csiki Ernő: Magyarország bogárfaunája I., Bp, 1905-1908, Csíki Ernő kiadása (Dugonics-Nyomda, Szeged), 546 p.Írta és a M. Nemzeti Múzeum támogatásával kiadja: Csiki Ernő a Magyar Nemzeti Múzeum segédőre. 140 szövegrajzzal, az író előszavával. Az új bogarak jegyzékével, tárgymutatóval, javítandók lustrumával. Korabeli bordázott, aranyozott, félbőr kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel és borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel, két lap tetején apró, szöveget nem érintő sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Ritka!
17076.

5 000 HUF
13,77
14,93
Hammer price:
5 000 HUF
17077.

Available
5 500 HUF
15,15
16,42
  Add to cart
  Remove
17078.

Available
5 000 HUF
13,77
14,93
  Add to cart
  Remove
Another Era: A Pictorial History of the School of Medicine and Biomedical Sciences. State University of New York at Buffalo, 1846-1996. New York, 1996., The Donning Company Publishers. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóval, újszerű állapotban.
17079.

4 000 HUF
11,02
11,94
Hammer price:
5 000 HUF
Kórélettan. Bevezetés a klinikai orvoslásba. Szerk.: Gary D. Hammer, Stephen J. McPhee. Bp., 2018., Semmelweis Kiadó. 7 kiadás. Kiadói papírkötés.
17080.

2 800 HUF
7,71
8,36
Hammer price:
2 800 HUF
17081.

Available
3 600 HUF
9,92
10,75
  Add to cart
  Remove
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Ford.: Darvai Móric. Bp., 1901., Kir. M. Természettudományi Társulat. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés,márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
17082.

Available
2 400 HUF
6,61
7,16
  Add to cart
  Remove
Vegyes könyvtétel akupunktúra témakörben, 3 db:   cca 1978 G. König - I. Wancura: Einführung in die Chinesise Ohrakupunktur. (Fülakupunktura.) Ford.: Völgyi Szilárd. Hn., nyn. Egészvászon-kötésben.;  cca 1980 G. König - I. Wancura: Az új kínai akupunktúra gyakorlata és elmélete. I. köt. Ford.: Marton Sándor. Hn., nyn. Egészvászon-kötésben, IV+207 p.;   cca 1978 Akupunktura ABC II. Ford.: Marton Sándor. Hn., nyn. Egészvászon-kötésben.
17083.

1 800 HUF
4,96
5,37
Hammer price:
1 800 HUF
17084.

Available
2 000 HUF
5,51
5,97
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.