Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 36

88 színes oldal sorozat 8 kötete: Házunk, kertünk madarairól, a Tengerek ékszereiről, A déligyümölcsökről, A vízi- és a mocsári növényekről, A sziklakerti növényekről, A rózsákról, Az évelőkről, A nappali lepkékről. Bp., 1981-1988., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötések.
17085.

1 600 HUF
Az állatvilág enciklopédiája. 3 kötet: Emlősök-Ragadozók, Emlősök-Nagy növényevők, Velünk élő állatok. Helikon. Színes fotókkal, képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben. Mindegyik újszerű állapotban.
17086.

2 000 HUF
A csecsemő- és gyermekgyógyászat tankönyve. Ford. és magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Török Gábor. Előszóval ellátta: Hainiss Elemér. Szeged, 1936., Ablaka György. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17087.

1 400 HUF
Dezső Loránt: A magyar csillagászat története, Kolozsvár, 1944, magyar és francia nyelven, kiadói papírkötés
17088.

2 000 HUF
Jelkulcs a topográfiai térképek számára 5 melléklettel. Bp, 1923
17089.

1 600 HUF
17090.

1 000 HUF
Medvegy Mihály: A Bakony cincérei. A Bakony természettudományi kutatásának eredményei XIX. DEDIKÁLT! Zirc, 1987., Veszprém Megye Múzeumi Igazgatósága. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott papírkötés.
17091.

1 000 HUF
Dr. Kelen Béla: Gyógyítás röntgen-, rádium- és ibolyántúli sugarakkal. Népszerű Természettudományi Könyvtár 4. Bp., 1923, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés (Gottermayer-kötés), sérült borítóval, hiányos gerinccel.
17092.

1 200 HUF
Dr. Markovits Imre: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. Dr. Kelen Béla előszavával. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa (4)+94+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
17093.

1 600 HUF
Simon Károly: Mennyiségtan (számtan-mértan) a katholikus polgári leányiskolák IV. osztálya számára. Bp., 1928, Szent István-Társulat,43+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
17094.

1 000 HUF
1925-1931 Természettudományi közlöny 2 száma, foltosak, az egyikről a borítók leszakadtak.
17095.

800 HUF
Ócsag Imre, dr.-Szidnainé dr. Csete Ágnes: Lóra, gyerekek! Voltizsálás. Bp., 1986., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17096.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF