5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Zeneköltők albuma I-II. köt. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp.,[1910], Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadó-Vállalat, 206; 205 p. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötések, a borítókon kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis sérülésekkel.