4 000 HUF
Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911.] Pesti Napló,(Stephaneum-ny.), 32+128 t. 12 (színes műmellékletek) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomott szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.