1 200 HUF
Nagy ABC. Tábori Piroska versei. Körtvélyesi Sávely Dezső rajzaival. (Bp., cca 1935), Dante. Kiadói leporellószerű félvászon-kötés, a címlap elvált a kötéstől, kissé sérült, kopott, helyenként kissé foltos.