Books: Tales

Number of items: 43

[Milne, Alan Alexander] A. A. Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernes H. Shepard képeivel. Bp., [1957], Kossuth (Athenaeum-ny.), 123 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül jó állapotban.
17274.

6 000 HUF
Andersen, [Hans Christian]: Andersen összes meséi. Ford.: Mikes Lajos. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 454 p. + 8 t. (színes litográfiák). Ötödik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal és színes, litografált képtáblákkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, a könyv végén a kötéstől elvált lapokkal.
17275.

3 000 HUF
10
Rigó Béla: Macskafogó. Képregény. Nepp József-Ternovszky Béla-Maros Zoltán rajzfilmje alapján írta: Bánfalvy Ákos háttereinek felhasználásával tervezte: Szórádi Csaba. Bp.,én.,Pannónia Film. Kiadói papírkötés.
17276.

2 800 HUF
7,57
8,24
R.-né Segesváry Izabella: Napfénytündérke elrablása. Mädy néni meséi. Bp., 1925, a szerző kiadása (Ujságüzem-ny.), 47+1 p. Oldalszámozáson belüli fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón saroktöréssel.
17277.

R.-né Segesváry Izabella: Napfénytündérke elrablása. Mädy néni meséi. Bp., 1925, a szerző kiadása ("Ujságüzem"-ny.), 47+1 p. Oldalszámozáson belüli fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón saroktöréssel.

3 000 HUF
Lieblings-Märchen (Kedvenc Meséim): Rotkäppchen (Piroska és a farkas), Ränsel und Grerel. Német nyelvű mesekönyv. 5 számozott levél. Kopottas állapotban.
17278.

4 000 HUF
Grimm mesék sorozat 4 kötete: Babszem Jankó, A kristálygolyó, A kékfényű lámpás, A széttáncolt cipelők. Haui József rajzaival. Bp., 1988-1989, Táltos. Kiadói papírkötés, közte kopott borítóval is.
17279.

3 000 HUF
Grimm mesék: A méhkirálynő, Babszem Jankó, Hetet egycsapásra, Az erdei házikó. Összeáll. és szerk.: Marosiné Horváth Erzsébet. Haui József rajzaival. Bp., én., Közgazdasági és Jogi. Kiadói kartonált papírkötés.
17280.

3 000 HUF
Kálmán Jenő 3 db Sicc műve:  Sicc, Sicc a cirkuszban, Sicc a Szaharában. Tankó Béla rajzaival.Bp.,1988, Minerva. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal, egy borító szakadt.
17281.

3 000 HUF
Dargay Attila-Hévízi Gábor: Az erdő kapitánya. Dragay Attila rajzaival. Bp., 1988., Pannónia Film Vállalat. Kiadói papírkötés.
17282.

1 600 HUF
Örsi Ferenc: A tenkes kapitánya. Foglalkoztató könyv. Bp., én., Képcsarnok. Kiadói papírkötés.
17283.

1 800 HUF
Walt Disney - Az Oroszlánkirály. Átdolg.: Don Ferguson. Ford.: Komáromy Rudolf. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Egészoldalas, színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17284.

1 200 HUF
U Prometu...[Forgalomban ...] Zagreb, 1986, Nasa Djeca, 4 sztl. lev. Kiadói kemény-kötés, kopott, egy tábla firkált. Benne színes illusztrációkkal a forgalomban közlekedő autókról, repülőkről, vonatokról...stb., valamint Esso benzinkúttal.
17285.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF