11781.
416. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Zajácz Tamás (1952-): Ősz. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm