11780.
416. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Zajácz Tamás (1952-): Napraforgók. Bőr falikép, festett, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 70x50 cm