Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 263

Asszonyi Tamás (1942- ) DN A győzelemért / KISZ Központi Bizottság két részes, öntött Br emlékplakett, dísztokban (~112mm) T:1
30744.

Asszonyi Tamás (1942- ) DN "A győzelemért / KISZ Központi Bizottság" két részes, öntött Br emlékplakett, dísztokban (~112mm) T:1

20 000 HUF
54,05
58,82
Asszonyi Tamás (1942-) DN 12db Horoszkóp Br emlékérem, mindegyik eredeti tokban (48mm) T:2
30745.

Asszonyi Tamás (1942-) DN 12db "Horoszkóp" Br emlékérem, mindegyik eredeti tokban (48mm) T:2

17 000 HUF
45,95
50,00
30746.

8 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1931. Budapesti Emlék ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban (80mm) T:1-,2 HP 1330.
30747.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti Emlék" ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban (80mm) T:1-,2 HP 1330.

4 400 HUF
11,89
12,94
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Magyar Reformátusok Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére Br emlékérem (40mm) PRAETER APOSTOLICAS POST CHRISTI TEMPORA CHARTAS - HUIC PEPERERE LIBRO SECULA NULLA PAREM / IN MEMORIAM INSTITUTIONIS CALVINI HUNGARI HELV CONF ADDICTI - MDXXXVI - MCMXXXVI T:2- átfúrt Hungary 1936. 400th anniversary of Calvins Institutes, issued by the Hungarian Calvinist Community Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (40mm) C:VF holed
30748.

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Magyar Reformátusok Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére" Br emlékérem (40mm) "PRAETER APOSTOLICAS POST CHRISTI TEMPORA CHARTAS - HUIC PEPERERE LIBRO SECULA NULLA PAREM / IN MEMORIAM INSTITUTIONIS CALVINI HUNGARI HELV CONF ADDICTI - MDXXXVI - MCMXXXVI" T:2- átfúrt Hungary 1936. "400th anniversary of Calvin's Institutes, issued by the Hungarian Calvinist Community" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (40mm) C:VF holed

800 HUF
30749.

2 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1984. Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele aranyozott, ezüstözött fém emlékérem, sérült ÁPV tokban (39mm) T:PP
30750.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem, sérült ÁPV tokban (39mm) T:PP

2 800 HUF
7,57
8,24
Bogár Lívia (1957-) 2000. A magyar kereszténység 1000 éves jelzett Ag emlékérem (31,37g/0.925/42mm) + Sülle Mária 2000. A Magyar Állam 1000 éves jelzett Ag emlékérem (35,21g/0.925/42,5mm) + 2001. A Magyar Szent Korona ábrázolása királyaink nevéből összeállítva, hátoldalon városnevek és hozzájuk kötődő dátumok (30,80g/0.925/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat
30751.

Bogár Lívia (1957-) 2000. "A magyar kereszténység 1000 éves" jelzett Ag emlékérem (31,37g/0.925/42mm) + Sülle Mária 2000. "A Magyar Állam 1000 éves" jelzett Ag emlékérem (35,21g/0.925/42,5mm) + 2001. A Magyar Szent Korona ábrázolása királyaink nevéből összeállítva, hátoldalon városnevek és hozzájuk kötődő dátumok (30,80g/0.925/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat

28 000 HUF
75,68
82,35
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS2
30752.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS2

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1989. A 110 éves Nagykanizsai Bank emlékére - A Magyar Hitelbank Rt. igazgatósága / Gróf Széchenyi István bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30753.

Bognár György (1944-) 1989. "A 110 éves Nagykanizsai Bank emlékére - A Magyar Hitelbank Rt. igazgatósága / Gróf Széchenyi István" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
10
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott piedfort emlékérem, eredeti dísztokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30754.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piedfort emlékérem, eredeti dísztokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975 kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
30755.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP

7 500 HUF
20,27
22,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF