Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 263

Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP
30756.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben (2xklf) ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1
30757.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" (2xklf) ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1

3 000 HUF
Bognár György (1944-) Országház Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP
30758.

Bognár György (1944-) "Országház" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP

10 000 HUF
27,03
29,41
Bognár György (1944-) 1992. Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina, kis ph
30759.

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina, kis ph

1 200 HUF
Bognár György (1944-) DN Büntetés-végrehajtási szolgálatért kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, hátoldalán sorszámozott (65mm/0.925/156,54g) T:1 (eredetileg PP) fo.
30760.

Bognár György (1944-) DN "Büntetés-végrehajtási szolgálatért" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, hátoldalán sorszámozott (65mm/0.925/156,54g) T:1 (eredetileg PP) fo.

40 000 HUF
108,11
117,65
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. BUDAPEST FELSZABADULÁSÁNAK 10 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA / BUDAPEST FŐVÁROS TANÁCSA 1955. FEBR. kétoldalas bronz emlékérem, eredeti sérült dísztokban (60mm) T:1-,2
30761.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. "BUDAPEST FELSZABADULÁSÁNAK 10 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA / BUDAPEST FŐVÁROS TANÁCSA 1955. FEBR." kétoldalas bronz emlékérem, eredeti sérült dísztokban (60mm) T:1-,2

4 000 HUF
Bors István (1938-2003) 1985. Weiner Leó 1885-1960 / Zenetanárok VIII. kamarazenei találkozója Kaposvár 1985 kétoldalas Br emlékérem eredeti dísztokban (99mm) T:1-,2
30762.

18 000 HUF
48,65
52,94
Borsos Miklós (1906-1990) 1949. Sztálin 1949 Zn emlékérem, (85mm) T:2
30763.

Borsos Miklós (1906-1990) 1949. "Sztálin 1949" Zn emlékérem, (85mm) T:2

6 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója bronz emlékérem (71mm) T:1- ph.
30764.

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" bronz emlékérem (71mm) T:1- ph.

2 000 HUF
Bozó Gyula (1913-) / Szabó Géza (1939-) 1989. A IV. Magyar Köztársaság kikiáltásának emlékére / Magyarország független demokratikus jogállam bronz emlékérem (42,5mm) T:1
30765.

Bozó Gyula (1913-) / Szabó Géza (1939-) 1989. "A IV. Magyar Köztársaság kikiáltásának emlékére / Magyarország független demokratikus jogállam" bronz emlékérem (42,5mm) T:1

1 200 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. 60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske emlékérem bronz lemezérem változata díszlapon (2x)
30766.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" emlékérem bronz lemezérem változata díszlapon (2x)

1 400 HUF
Búza Barna (1920-2010) 1961. XIX. Kerületi Ady Endre Úti Iskola 1911-1961 Br emlékérem (51mm) T:1-
30767.

Búza Barna (1920-2010) 1961. "XIX. Kerületi Ady Endre Úti Iskola 1911-1961" Br emlékérem (51mm) T:1-

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF