Books: Tales

Number of items: 34

Fazekas Anna: Öreg néne őzikéje. Róna Emy rajzaival. Bp.,én.,Minerva, 9+1 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
17323.

1 200 HUF
Szép Ernő: Édes. Egy gyermek históriája, aki nagyon szerette a cukorkát. Serdülő fiúknak, lányoknak írta: - -. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1937,Dante, 164 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés.
17324.

1 200 HUF
Edmondo de Amicis: A szív. A gyermekek számára. Ford.: Radó Antal. Bp.,[1933.],Franklin, 1 t.+272 p. Nyolcadik kiadás. Szövegközti fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a címlapon névbélyegzéssel.
17325.

1 200 HUF
2 mesekönyv: Béres Melinda: Mackó kalandok. A Macó család meséi. Bp., 2004. Kiadói katonálásban + Eszes-Nepp: Bölcs bagoly meséi. Bp., é.n Alexandra
17326.

1 200 HUF
17327.

900 HUF
2,43
2,65
17328.

600 HUF
1,62
1,76
17329.

1 200 HUF
Gineverné Győry Ilona: Egérke. Százszorszép Könyvek. Bp.,(1939), Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, a borító kissé gyűrött, és kissé szakadozott, a borító elvált a kötéstől.
17330.

2 000 HUF
Gönczi Magda: Árpádházi királykisasszonyok. Történelmi képek fiatal leányoknak. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1938, Dante, 157+3 p. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált aranyozott gerincű félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17331.

2 200 HUF
5,95
6,47
9
B. Csűrös Emília: Eltűnt egy kislány! Regény fiatal leányok számára. Biczó András rajzaival. Bp., 1942., Dante. Kiadói illusztrált aranyozott gerincű félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17332.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF