Books: Tales

Number of items: 34

17311.

1 000 HUF
Zsoldos Vera: Lapozgató. Bp., 1982., Minerva, 5 sztl. lev. Kiadói kissé kopott kartonált kötés.
17312.

1 400 HUF
17313.

600 HUF
1,62
1,76
Maurel, Micheline: A kínai baba. Mesék. Bp., 1961, Móra Ferenc Könyvkiadó, 30+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17314.

1 400 HUF
Mix y su cascabel spanyol nyelvű képes mesekönyv csengős könyvjelzővel / Cartoon booklet 16 p.
17315.

1 600 HUF
17316.

1 000 HUF
L. Magyary Judit: Örökség a hegyek közt. Regény fiatal leányok számára. Róna Emmy rajzaival. Bp.,1943,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.
17317.

1 400 HUF
Gordon Éva: Babszem Jankó. Zombory Éva rajzaival. Kossuth 1957. Kiadói félvászon kötésben.
17318.

1 200 HUF
Wass Albert: A harkály meséje. Bp., 2012. Szász Lóránt. KIadói paparborítással
17319.

1 000 HUF
P. Tomka S. J.: Szenes Péter találmánya. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1941., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, a hátsó borítón a papírborítás pótolt.
17320.

1 200 HUF
17321.

4 000 HUF
17322.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF