Glass-objects

Number of items: 104

11403.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
16,95
19,35
  Add to cart
  Remove
Lötz szecessziós díszváza, száldíszítéses irizáló fújt üveg, kopott, apró lepattanás, teteje lecsiszolt, utólagos korabeli peremdísz található rajta, fémből. Jelzés nélkül. m:20,5cm
11404.

12 000 HUF
33,90
38,71
Hammer price:
12 000 HUF
6db kristály pezsgőspohár, hibátlan, m:24cm
11405.

Available
12 000 HUF
33,90
38,71
  Add to cart
  Remove
Szecessziós stílusú asztali üvegdísz, jelzett, kopásnyomokkal, d:13cm
11406.

10 000 HUF
28,25
32,26
Hammer price:
16 000 HUF
11407.

20 000 HUF
56,50
64,52
Hammer price:
26 000 HUF
11408.

Available
15 000 HUF
42,37
48,39
  Add to cart
  Remove
Vegyes gazdagon díszített kristálypohár készlet cca. 32 db, némely darabokon apróbb csorba. m: 7,5cm és 22,5 cm között.
11409.

12 000 HUF
33,90
38,71
Hammer price:
12 000 HUF
Csillár és falikar burák, Öntött üveg, klf méretben.
11410.

Available
4 000 HUF
11,30
12,90
  Add to cart
  Remove
Art deco üveg váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11411.

Available
9 000 HUF
25,42
29,03
  Add to cart
  Remove
11412.

Available
9 000 HUF
25,42
29,03
  Add to cart
  Remove
6 db szilva mintás pohár, kézzel festett öntött üveg, erősen kopott. m: 10 cm
11413.

Available
20 000 HUF
56,50
64,52
  Add to cart
  Remove
12 db kristály pezsgős pohár. Hibátlanok 21 cm
11414.

Available
10 000 HUF
28,25
32,26
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.