Glass-objects

Number of items: 104

11403.

6 000 HUF
15,92
17,14
Lötz szecessziós díszváza, száldíszítéses irizáló fújt üveg, kopott, apró lepattanás, teteje lecsiszolt, utólagos korabeli peremdísz található rajta, fémből. Jelzés nélkül. m:20,5cm
11404.

12 000 HUF
31,83
34,29
6db kristály pezsgőspohár, hibátlan, m:24cm
11405.

12 000 HUF
31,83
34,29
Szecessziós stílusú asztali üvegdísz, jelzett, kopásnyomokkal, d:13cm
11406.

10 000 HUF
26,53
28,57
11407.

20 000 HUF
53,05
57,14
11408.

15 000 HUF
39,79
42,86
Vegyes gazdagon díszített kristálypohár készlet cca. 32 db, némely darabokon apróbb csorba. m: 7,5cm és 22,5 cm között.
11409.

12 000 HUF
31,83
34,29
Csillár és falikar burák, Öntött üveg, klf méretben.
11410.

4 000 HUF
10,61
11,43
Art deco üveg váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11411.

9 000 HUF
23,87
25,71
11412.

9 000 HUF
23,87
25,71
6 db szilva mintás pohár, kézzel festett öntött üveg, erősen kopott. m: 10 cm
11413.

20 000 HUF
53,05
57,14
12 db kristály pezsgős pohár. Hibátlanok 21 cm
11414.

10 000 HUF
26,53
28,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.