Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 198

DN Kórházakért - Hadifoglyokért - Tüdőbetegekért - SAS (Siess-Adj-Segíts) egyoldalas, öntött bronz plakett (149mm) T:1-
30574.

DN "Kórházakért - Hadifoglyokért - Tüdőbetegekért - SAS (Siess-Adj-Segíts)" egyoldalas, öntött bronz plakett (149mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
16 000 HUF
45,20
51,61
  Add to cart
  Remove
Asszonyi Tamás (1942-) ~1970-1980. KISZ Budapesti Bizottsága / Az ifjúság körében végzett kiemelkedő kulturális tevékenységért Br emlékérem eredeti tokban (80mm) T:1
30575.

Asszonyi Tamás (1942-) ~1970-1980. "KISZ Budapesti Bizottsága / Az ifjúság körében végzett kiemelkedő kulturális tevékenységért" Br emlékérem eredeti tokban (80mm) T:1

2 800 HUF
7,91
9,03
Hammer price:
2 800 HUF
Asszonyi Tamás (1942-) 1986. Vigadó 1986 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (37mm) T:1- patina
30576.

Asszonyi Tamás (1942-) 1986. "Vigadó 1986" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (37mm) T:1- patina

2 400 HUF
6,78
7,74
Hammer price:
2 400 HUF
30577.

Available
8 000 HUF
22,60
25,81
  Add to cart
  Remove
Berán Lajos (1882-1943) 1931. Budapesti Emlék Al emlékérem, modern másolat / modern copy (40mm) T:2
30578.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti Emlék" Al emlékérem, modern másolat / modern copy (40mm) T:2

300 HUF
0,85
0,97
Hammer price:
600 HUF
Berán Lajos (1883-1943) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4. ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-
30579.

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-

1 400 HUF
3,95
4,52
Hammer price:
1 600 HUF
Bognár György (1944-) 1985. 250 éves a magyar műszaki felsőoktatás - 1735-1985 - Mikoviny Sámuel / Selmecbánya 1735 - Miskolc 1949 - Sopron 1919 ezüstpatinázott fém emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-
30580.

Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a magyar műszaki felsőoktatás - 1735-1985 - Mikoviny Sámuel / Selmecbánya 1735 - Miskolc 1949 - Sopron 1919" ezüstpatinázott fém emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
2 200 HUF
Bognár György (1944-) 1988. 125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE Br emlékérem (42,5mm) T:1-Adamo EG5
30581.

Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE" Br emlékérem (42,5mm) T:1-Adamo EG5

1 200 HUF
3,39
3,87
Hammer price:
1 400 HUF
Bognár György (1944-) 1989. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő Br és Ag emlékérem pár (34,88g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo GS7
30582.

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" Br és Ag emlékérem pár (34,88g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo GS7

5 500 HUF
15,54
17,74
Hammer price:
6 000 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Budapest aranyozott fém emlékérem (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30583.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:1 (eredetileg PP)

1 400 HUF
3,95
4,52
Hammer price:
1 600 HUF
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP
30584.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP

Available
2 000 HUF
5,65
6,45
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975 kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
30585.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP

Available
7 500 HUF
21,19
24,19
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.