Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 198

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1971. Ifjúsági Művészeti Hét 1971 Br egyoldalas plakett eredeti dísztokban (~85mm) T:2
30598.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1971. "Ifjúsági Művészeti Hét 1971" Br egyoldalas plakett eredeti dísztokban (~85mm) T:2

3 000 HUF
8,26
8,96
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. OMÉK 1980 I. - Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest bronz emlékplakett, fa tokban (80mm) T:1-
30599.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. "OMÉK 1980 I. - Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" bronz emlékplakett, fa tokban (80mm) T:1-

2 400 HUF
6,61
7,16
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1940. Mátyás király / Rex Mathias Hvngariae 1440-90 / Él magyar, áll Buda még kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén 62-es sorszámmal (108mm) T:1-,2
30600.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1940. "Mátyás király / Rex Mathias Hvngariae 1440-90 / Él magyar, áll Buda még" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "62"-es sorszámmal (108mm) T:1-,2

30 000 HUF
82,64
89,55
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1975. Debrecen / 3. Virágos Ex Libris kiállítás 1975 aug. kétoldalas, peremén sorszámozott 5 emlékérem (67x52mm) T:2
30601.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1975. "Debrecen / 3. Virágos Ex Libris kiállítás 1975 aug." kétoldalas, peremén sorszámozott "5" emlékérem (67x52mm) T:2

5 000 HUF
13,77
14,93
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN. Budapesti Történeti Múzeum - Budavári Palota / CASTRVM BVDENSE kétoldals, bronz emlékérem, peremen 43 sorszámmal (100mm) T:1-
30602.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN. "Budapesti Történeti Múzeum - Budavári Palota / CASTRVM BVDENSE" kétoldals, bronz emlékérem, peremen "43" sorszámmal (100mm) T:1-

30 000 HUF
82,64
89,55
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. Kémeri Mikó család Br emlékérem peremen LUDVIG gyártói jelzéssel. KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936. Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. Kémeri Mikó Family Br commemorative medallion with LUDVIG makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina TP 664.
30603.

Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" Br emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina TP 664.

14 000 HUF
38,57
41,79
Domonkos Béla (1934-) ~1980. József Attila 1905-1937 egyoldalas, öntött bronz plakett, keretben (102mm) T:1-
30604.

Domonkos Béla (1934-) ~1980. "József Attila 1905-1937" egyoldalas, öntött bronz plakett, keretben (102mm) T:1-

10 000 HUF
27,55
29,85
E. Lakatos Aranka (1952- ) 1995. Lipták András akadémikus 60 éves / Zemplén díj - Szent Györgyi díj - Széchenyi díj kétoldalas Br emlékérem (89mm) T:1- kis patina
30605.

4 000 HUF
11,02
11,94
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777 peremen jelzett Ag emlékérem, ALBA REGIA bársony díszmappában, viaszpecsétes függővel (35,30g/0.835/42,5mm) T:PP
30606.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" peremen jelzett Ag emlékérem, "ALBA REGIA" bársony díszmappában, viaszpecsétes függővel (35,30g/0.835/42,5mm) T:PP

12 000 HUF
33,06
35,82
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Zsigmond / MÉE Fejér megyei szervezete - Alba Regia Napok Székesfehérvár 1987 Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,63g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF8
30607.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Zsigmond / MÉE Fejér megyei szervezete - Alba Regia Napok Székesfehérvár 1987" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,63g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF8

11 000 HUF
30,30
32,84
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Szeged - Budai Baráti Kör / Csonka János Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc Br emlékérem (43mm) T:1-
30608.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged - Budai Baráti Kör / Csonka János" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (43mm) T:1-

1 600 HUF
4,41
4,78
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Székesfehérvár - III. István király - A fehérvári jog adományozója Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,21g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF11
30609.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár - III. István király - A fehérvári jog adományozója" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,21g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF11

11 000 HUF
30,30
32,84

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.