Books: Travelling, Local History

Number of items: 157

Nemzeti park a Kiskunságban. Szerk.: Dr. Tóth Károly. Bp, 1979, Natura. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált, kissé kopott papírkötésben. 5 db melléklettel.
15120.

2 000 HUF
15121.

3 600 HUF
9,73
10,59
Nováki Gyula- Sándorfi György: A történeti Borsod megye várai. (Az őskortól a kuruc korig). Bp- Miskolc, 1992, a Magyar Várkutatók Egyesületének kiadása. Papírkötésben, kissé megsárgult borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 800 példányban.
15122.

5 000 HUF
15123.

5 000 HUF
Homokmégy. Tanulmányok Homokmégy történetéből és néprajzából. Szerk.: Romsics Imre. Homokmégy, 1998, a Homokmégyért Alapítvány kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 1000 példányban. 22 térképmelléklettel.
15124.

6 000 HUF
15125.

5 000 HUF
15126.

5 000 HUF
Shvoy Miklós: Nógrád megye leírása. (1874-1875). Adatok, források és tanulmányok a Nógrád megyei levéltárból 51. Salgótarján, 2006, a Nógrád Megyei Levéltár kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Térképmelléklettel.
15127.

6 000 HUF
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Az I. kötetben 12 térkép-melléklettel. A II. kötetben 9 térképrajz-melléklettel. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.
15128.

6 000 HUF
Tanulmányok a Bódva-völgye múltjából. Szerk.: Bodnár Mónika-Rémiás Tibor. Múzeumi Könyvtár 5. Putnok, 1999., Gömöri Múzeum és Baráti Köre. Fekete-fehér ábrákkal és fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15129.

4 600 HUF
12,43
13,53
Emődi János: Történeti adatok Nagyvárad múltjából. II. köt. Nagyvárad, 1998, Literator. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
15130.

1 800 HUF
15500.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF