https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 157

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A Miskolci Kereskedelmi és Iparkamara 125 éve. Szerk.: Dobrossy István. Miskolc, 2004., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kereskedelmi és Iparkamara. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15533.

A Miskolci Kereskedelmi és Iparkamara 125 éve. Szerk.: Dobrossy István. Miskolc, 2004., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kereskedelmi és Iparkamara. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Mátyás király Miskolcnak adományozott kiváltságlevelei. Szerk.: Csorba Csaba. A latin szöveget közreadja a magyar ford. készítette: Tóth Péter. Oklevéltár. Miskolc, 1988, Hunyadi Mátyás Általános Iskola-Borsod-Abaúj Zemplén Megyei Levéltár, 17 p.+3 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
15534.

Mátyás király Miskolcnak adományozott kiváltságlevelei. Szerk.: Csorba Csaba. A latin szöveget közreadja a magyar ford. készítette: Tóth Péter. Oklevéltár. Miskolc, 1988, Hunyadi Mátyás Általános Iskola-Borsod-Abaúj Zemplén Megyei Levéltár, 17 p.+3 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Ágoston István: Muhi és Ónod irodalmi hagyományai. Hn,., 1988, Ónod-Muhi Lorántffy Zsuzsanna Honismereti Kör kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15535.

Ágoston István: Muhi és Ónod irodalmi hagyományai. Hn,., 1988, Ónod-Muhi Lorántffy Zsuzsanna Honismereti Kör kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Csorba Zoltán: Miskolc irodalmi képzőművészeti és tudományos emlékei. Miskolc, 1975., Művészeti és Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval, szakadozott védőborítóval.
15537.

Csorba Zoltán: Miskolc irodalmi képzőművészeti és tudományos emlékei. Miskolc, 1975., Művészeti és Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval, szakadozott védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Berecz József, Győri Erzsébet, Hernádi Istvánné, Dr. Kis Józsefné: Miskolc város közkönyvtárának története (1899-1999). Miskolc, 2001, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, karcos állapotban.
15539.

Berecz József, Győri Erzsébet, Hernádi Istvánné, Dr. Kis Józsefné: Miskolc város közkönyvtárának története (1899-1999). Miskolc, 2001, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, karcos állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15541.

Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Molnár Mária: Egy borsod megyei község társadalmi átrétegződése. Borsodgeszt 1945-1978. Miskolc, 1986, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15547.

Molnár Mária: Egy borsod megyei község társadalmi átrétegződése. Borsodgeszt 1945-1978. Miskolc, 1986, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Budapest témájú vegyes kiadványtétel, 6 db. Prohászka László: A milleniumi emlékmű. Bp, 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. + Műemlékvédelem. Műemlékvédelmi és Építészettörténeti Szemle, X évf. 4. szám. Bp, 1966, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Sérült gerinncel és gyűrött, foltos borítóval. + Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Kopott, szakadozott borítóval. + Egry Margit-Wellisch Judit: Az Országház. Bp., 1955.-1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben. KIssé kopott borítóval. + Vujicsics D. Sztoján: A pesti szerb templom. Bp, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói, kissé foltos, kopott papírkötésben. + Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott papírkötés.
15550.

Budapest témájú vegyes kiadványtétel, 6 db. Prohászka László: A milleniumi emlékmű. Bp, 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. + Műemlékvédelem. Műemlékvédelmi és Építészettörténeti Szemle, X évf. 4. szám. Bp, 1966, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Sérült gerinncel és gyűrött, foltos borítóval. + Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Kopott, szakadozott borítóval. + Egry Margit-Wellisch Judit: Az Országház. Bp., 1955.-1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben. KIssé kopott borítóval. + Vujicsics D. Sztoján: A pesti szerb templom. Bp, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói, kissé foltos, kopott papírkötésben. + Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Zimonyi Zoltán: Irodalmi lapok, lapkísérletek Miskolcon 1990-1956. Borsod-Miskolci Irodalomtörténeti Füzetek 15. Miskolci társalgó, hölgyvilág, legyező, miskolci szemle, termés, új utakon, kohó(széphalom). Miskolc, 1987, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15551.

Zimonyi Zoltán: Irodalmi lapok, lapkísérletek Miskolcon 1990-1956. Borsod-Miskolci Irodalomtörténeti Füzetek 15. Miskolci társalgó, hölgyvilág, legyező, miskolci szemle, termés, új utakon, kohó(széphalom). Miskolc, 1987, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15557.

Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Békéscsaba földrajza. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1976, Békéscsaba Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
15558.

Békéscsaba földrajza. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1976, Békéscsaba Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Miskolc száz rajzon. Szerk.: Körtvélyesi Erzsébet. Miskolc, 2002, Well-Press. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
15573.

Miskolc száz rajzon. Szerk.: Körtvélyesi Erzsébet. Miskolc, 2002, Well-Press. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment