Number of items: 304

17543.

4 000 HUF
10,39
11,11
Hópihe Karácsony. Összeáll.: Csörgő Anikó. Bp, 1993, Dunakanyar 2000 Könyvkiadó. Füzesi Zsuzsa rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben. A kissé koszos borító közepén hajtásnyommal, de belül jó állapotban.
17544.

2 400 HUF
6,23
6,67
Vas István: Kettős örvényben. Bp.,1947,Franklin, 216 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadt.  A szerző, Vas István (1910-1991) költő által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány. Benne Makay Gusztáv ceruzás jegyzeteivel papírlapokon.
17545.

2 000 HUF
5,19
5,56
Nagy Lajos: Farkas és bárány. Bp., 1948., Révai. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kettészakadt papír védőborítóval.  A szerző, Nagy Lajos (1883-1954) Kossuth-díjas magyar író, publicista által Kolozsvári Grandpierre Emil (1907-1992) író, műfordító és kritikus részére dedikált példány.
17546.

3 000 HUF
7,79
8,33
18
17547.

1 800 HUF
4,68
Szabó Sándor: Országom visszanyertem én.... Bp., 1994, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.   A szerző, Szabó Sándor (1915-1997) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, érdemes- és kiváló művész által dedikált példány.
17548.

Szabó Sándor: "Országom visszanyertem én...". Bp., 1994, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Szabó Sándor (1915-1997) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, érdemes- és kiváló művész által dedikált példány.

1 000 HUF
2,60
2,78
9
Vargha Kálmán: Álom, szecesszió, valóság. Tanulmányok a huszadik századi magyar prózaírókról. Elvek és Utak. Bp., 1973., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.   A szerző, Vargha Kálmán (1925-1988) irodalomtörténész által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
17549.

1 000 HUF
2,60
2,78
Gyergyai Albert: Anyám meg a falum. Bp.,1972,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban.  A szerző, Gyergyai Albert (1893-1981) író, irodalomtörténész által dedikált példány.
17550.

1 200 HUF
3,12
3,33
Kormos István: Szegény Yorick. Bp.,1971,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. megjelent 2900 példányban.   A szerző, Kormos István (1923-1977) magyar költő, író, műfordító által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
17551.

5 000 HUF
12,99
13,89
28
18500.

5 000 HUF
12,99
13,89
Lestyán Sándor: Repülj fecském...Reményi Ede regényes élete. Bp, 1942, Renaissance. Szakadt, foltos papírkötésben. Félig levált kötés, kijáró lapok. Számozatlan példány.
18504.

1 200 HUF
3,12
3,33
Rájátszás. Szívemhez szorítom. Hn., 2015, Magvető-Kultúrkombinát. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Hiányzó CD melléklettel.
18507.

1 600 HUF
4,16
4,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.