https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 304

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Rapcsányi László: Áthosz. A szent hegy és lakói. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17531.

Rapcsányi László: Áthosz. A szent hegy és lakói. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Bamber Gascoigne: A Keresztények. Bp., 1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17532.

Bamber Gascoigne: A Keresztények. Bp., 1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
Dr. Karácsonyi János: Szt. Ferencz rendjének története magyarországon 1711-ig. II. kötet. Bp., 1924, Magyar Tud. Akadémia kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17533.

Dr. Karácsonyi János: Szt. Ferencz rendjének története magyarországon 1711-ig. II. kötet. Bp., 1924, Magyar Tud. Akadémia kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,79
EUR
,
8,33
USD
Number of bids:
1
Dr. Raffai Sándor: Amit az úr üzen. Egyházi beszédek. I.-II. Bp., 1930, 1933. Scholtz testvérek kiadása. Kiadói egészvászon-kötés.
17534.

Dr. Raffai Sándor: Amit az úr üzen. Egyházi beszédek. I.-II. Bp., 1930, 1933. Scholtz testvérek kiadása. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,79
EUR
,
8,33
USD
Number of bids:
1
Vallás témájú könyvtétel, 2 db. Czike Imre: Jézus születése és gyermekkora. Prohászka Ottokár előszavával. Bp, é.n., Franklin- Társulat. Jaschik Álmos rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé foltos és kopott borítóval. + Pohárnok Jenő: A gyermekek királya. A gyermek Jézus élete. Bp, é.n., Szent István Társulat. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Foltos egészvászon kötésben, laza fűzéssel.
17535.

Vallás témájú könyvtétel, 2 db. Czike Imre: Jézus születése és gyermekkora. Prohászka Ottokár előszavával. Bp, é.n., Franklin- Társulat. Jaschik Álmos rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé foltos és kopott borítóval. + Pohárnok Jenő: A gyermekek királya. A gyermek Jézus élete. Bp, é.n., Szent István Társulat. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Foltos egészvászon kötésben, laza fűzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Tari József: 45 éves a Zsolnay SE/Dozso SE sakkosztálya. Pápa,2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.
17536.

Tari József: 45 éves a Zsolnay SE/Dozso SE sakkosztálya. Pápa,2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
Obi, a gőgös kókuszdió. Kubai joruba mítoszok és mesék. Válogatta, részben gyűjtötte, fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Dornbach Mária. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1977, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17537.

Obi, a gőgös kókuszdió. Kubai joruba mítoszok és mesék. Válogatta, részben gyűjtötte, fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Dornbach Mária. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1977, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
A tuói főnök. Új-kaledóniai mesék és mítoszok. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vargyas Gábor. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1979, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos felső lapélekkel, jó állapotban.
17538.

A tuói főnök. Új-kaledóniai mesék és mítoszok. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vargyas Gábor. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1979, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos felső lapélekkel, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
A csodálatos fa. Erdélyi szász népmesék. Josef Haltrich gyűjtése. Vál.: Kovács Ágnes. Az utószót írta: Hanni Markel. Ford.: Üveges Ferenc. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1979, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban, de összességében jó állapotban.
17539.

A csodálatos fa. Erdélyi szász népmesék. Josef Haltrich gyűjtése. Vál.: Kovács Ágnes. Az utószót írta: Hanni Markel. Ford.: Üveges Ferenc. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1979, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban, de összességében jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány mesék. Ford.: Mészáros György, Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla, az illusztrációk Bartha László munkái. Népek meséi sorozat. Népek meséi sorozat. Bp., 1974, Európa. egészoldalas illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel, jó állapotban.
17540.

A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány mesék. Ford.: Mészáros György, Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla, az illusztrációk Bartha László munkái. Népek meséi sorozat. Népek meséi sorozat. Bp., 1974, Európa. egészoldalas illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
14
Sárkányölő ikertestvérek. Kopácsi népmesék. Gyűjtötte, sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket készítette Katona Imre. Hagyományaink III. Újvídék, 19726., Forum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
17541.

Sárkányölő ikertestvérek. Kopácsi népmesék. Gyűjtötte, sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket készítette Katona Imre. Hagyományaink III. Újvídék, 19726., Forum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
6
Pingált szobák. Borbély Mihály meséi. Kálmány Lajos gyűjtése. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Katona Imre. Bobrély Mihály életrajzát Bori Imre írta. A kiegészítő gyűjtés Beszédes Valéria munkája. Hagyományaink VI. Újvídék, 1976., Forum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17542.

Pingált szobák. Borbély Mihály meséi. Kálmány Lajos gyűjtése. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Katona Imre. Bobrély Mihály életrajzát Bori Imre írta. A kiegészítő gyűjtés Beszédes Valéria munkája. Hagyományaink VI. Újvídék, 1976., Forum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment