Number of items: 304

Vegyes ponyvacsomag (Az indiai feleség, A korállsziget, A zöld pokol, Mary Garden szerencséje, stb.), vegyes állapotban.
17435.

3 000 HUF
7,79
8,33
4 db angol nyelvű vadnyugati regény (Montanas Territory, Bandit in Black, Whisling Lead, Night of Vengeance). Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
17436.

3 000 HUF
7,79
8,33
17437.

3 000 HUF
7,79
8,33
17438.

2 000 HUF
5,19
5,56
Timur Vermes: Nézd ki van itt. Fordította Nádori Lídia. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, borító hátoldalán ár filctollal áthúzva.
17439.

2 000 HUF
5,19
5,56
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., [1935], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 312 p. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott, foltos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17440.

2 800 HUF
7,27
7,78
17441.

2 400 HUF
6,23
6,67
6 db könyv - Vadon nőtt gyöngyvirág; Életre hívó halotti beszéd; Szelíd sárkányok; Lenin, október; Öt férfi komoly szándékkal, A hajrá három pillanata. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17442.

2 400 HUF
6,23
6,67
Agatha Christie: Életem. Bp., 2008, Partvonal. Kiadói papírkötés.
17443.

2 400 HUF
6,23
6,67
Kosztolányi Dezső 2 műve: Szeptemberi áhítat. Kiadatlan költemények. Sajtó alá rend.: Paku Imre. Bp., 1939., Révai. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kiadói kissé szakadt eredeti papír védőborítóban. + Aranysárkány. Bp., 1942., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban.
17444.

1 400 HUF
3,64
3,89
Mi a magyar? Szerk.: Szekfű Gyula. (Bp., 1992), Helikon. Reprint! Kiadói aranyozott műbőr-kötés, műanyag védőborítóban, jó állapotban.
17445.

2 400 HUF
6,23
6,67
17446.

1 000 HUF
2,60
2,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.