Books: Hunting

Number of items: 14

Dubravius, Janus: A halastavakról. Bp., 2016, Agroinform. Készült 300 példányban. Reprint. Egészvászon kötésben.
17095.

5 000 HUF
14,12
16,13
Hammer price:
5 000 HUF
Danis István, Vuray György: Halász-vadász: A Magyarországon megjelent halászati, horgászati és vadászati folyóiratok jegyzéke 1857-2016. Bp., 2017, Duna-Mix. Kiadói kartonált papírkötésben.
17096.

3 000 HUF
8,47
9,68
15
Hammer price:
5 500 HUF
Heverdle Frigyes: A pisztráng sportszerű horgászata. Bp., 2021, Magyar Halászati Kultúráért Alapítvány. 56p. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötésben.
17097.

3 000 HUF
8,47
9,68
Hammer price:
3 200 HUF
Bársony István: Vadásztáska. Bp., 1903, Magyar Hírlap. Papírkötésben, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, lapok szélein helyenként apró szakadásokkal.
17098.

2 000 HUF
5,65
6,45
44
Hammer price:
22 000 HUF
Vígh József: A magyar horgászat krónikája. Bp., 1987, Interpress. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17099.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 200 HUF
3,39
3,87
  Add to cart
  Remove
Bécsy László: Vértelen vadászat. Bp., 1985., Natura. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papíkrötés.
17100.

Available
1 000 HUF
2,82
3,23
  Add to cart
  Remove
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17101.

1 000 HUF
2,82
3,23
Hammer price:
1 000 HUF
17102.

1 000 HUF
2,82
3,23
Hammer price:
1 000 HUF
17103.

Available
1 400 HUF
3,95
4,52
  Add to cart
  Remove
17104.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove
17105.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove
17106.

Available
1 000 HUF
2,82
3,23
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.