Books: Hunting

Number of items: 14

Dubravius, Janus: A halastavakról. Bp., 2016, Agroinform. Készült 300 példányban. Reprint. Egészvászon kötésben.
17095.

5 000 HUF
13,77
14,93
Danis István, Vuray György: Halász-vadász: A Magyarországon megjelent halászati, horgászati és vadászati folyóiratok jegyzéke 1857-2016. Bp., 2017, Duna-Mix. Kiadói kartonált papírkötésben.
17096.

3 000 HUF
8,26
8,96
15
Heverdle Frigyes: A pisztráng sportszerű horgászata. Bp., 2021, Magyar Halászati Kultúráért Alapítvány. 56p. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötésben.
17097.

3 000 HUF
8,26
8,96
Bársony István: Vadásztáska. Bp., 1903, Magyar Hírlap. Papírkötésben, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, lapok szélein helyenként apró szakadásokkal.
17098.

2 000 HUF
5,51
5,97
44
Vígh József: A magyar horgászat krónikája. Bp., 1987, Interpress. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17099.

1 200 HUF
3,31
3,58
Bécsy László: Vértelen vadászat. Bp., 1985., Natura. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papíkrötés.
17100.

1 000 HUF
2,75
2,99
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17101.

1 000 HUF
2,75
2,99
17102.

1 000 HUF
2,75
2,99
17103.

1 400 HUF
3,86
4,18
17104.

800 HUF
2,20
2,39
17105.

800 HUF
2,20
2,39
17106.

1 000 HUF
2,75
2,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.