Books: History

Number of items: 150

Kubler, George: Az idő formája. Megjegyzések a tárgyak történetéről. Bp., 1992., Gondolat. 226 p. Kiadói papírkötés, néhány lap kissé foltos.
15743.

2 600 HUF
7,03
7,65
Bacsa Gábor: A magyar-jugoszláv (S.H.S.) határ megállapítása és kitűzése (a trianoni szerződés szerint) 1921-1924. Bp., 1998, Püski, 224 p. Kiadói papírkötés.
15744.

4 000 HUF
Varga Domokos György: A váratlan tanú. 1992. október 23. Véletlen vagy összeesküvés? Bp., 1995, ESÁ Média Bt. 120 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány. Megjelent 3000 példányban.
15745.

1 000 HUF
Bárdossy László: Magyar politika a mohácsi vész után. Bp., 1992, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Az 1943-as kiadás reprintje.
15746.

3 600 HUF
9,73
10,59
Magyarország története a honfoglalástól 1849-ig. Bp.,1968., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel egy jegyzetlapon.
15747.

1 000 HUF
Ifj. Kodolányi János: A finnugor őshaza nyomában. Vál. és szerk.: - -. A magyar néprajz klasszikusai. Bp., 1973, Gondolat. 449 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány.
15748.

800 HUF
Vagyunk az ifjú gárda. Emlékezések az ifjúmunkás mozgalomra. 1900-1944. Szerk.: Lányi Ernőné. Bp., 1957, MSZMP Központi Bizottságának Párttörténeti Intézete-Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. A borító Háy Károly munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
15749.

1 000 HUF
Kő András - Nagy J. Lambert: Tököl 1956. 1992, Publica. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15750.

1 200 HUF
Könyvesbolt, kőrisfával. Írások a Láng-Tékáról és huszonöt évről. Bp, 2014, Láng-Téka. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.   Rédei Éva részére szóló azonosítatlan dedikációval.
15751.

1 000 HUF
15752.

1 000 HUF
Fernao Mendes Pinto: Bolyongás. Vál. és ford.: Székely Ervin. Rákóczi István jegyzeteivel. Rózsa Zoltán utószavával. Bp., 1992., Cédrus. Kiadói papírkötés.
15753.

1 600 HUF
15754.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF