https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 150

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gratz Gusztáv: A forradalmak kora. Magyarország története 1918-1920. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó, 354+6 p. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15755.

Gratz Gusztáv: A forradalmak kora. Magyarország története 1918-1920. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó, 354+6 p. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1
Feleki László: Napóleon. Bp., 1979, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban.
15756.

Feleki László: Napóleon. Bp., 1979, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban.
15757.

Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Saint-Simon: XIV. Lajos udvara. XIV. Lajos udvara. Bp., 1941, Officina Nyomda és Kiadóvállalat.
15758.

Saint-Simon: XIV. Lajos udvara. XIV. Lajos udvara. Bp., 1941, Officina Nyomda és Kiadóvállalat.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Felcser Hanna: Egy jógi a vasfüggöny mögött. Svami Purna jógi a rendszerváltás előtti és utáni Magyarországon. H.n., é.n., Pilis. Kiadói papírkötés.
15759.

Felcser Hanna: Egy jógi a vasfüggöny mögött. Svami Purna jógi a rendszerváltás előtti és utáni Magyarországon. H.n., é.n., Pilis. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Lackó Miklós: Nyilasok, nemzetiszocialisták (1935-1944). Bp., 1966, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban.
15760.

Lackó Miklós: Nyilasok, nemzetiszocialisták (1935-1944). Bp., 1966, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15761.

Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Kevin O Donell: Eszmék története. Bp. 2006., Magyar Könyvklub. Színes képekkel illusztrálva. Intézményi bélyegzéssel. Kiadói kartonált papírkötés.
16504.

Kevin O' Donell: Eszmék története. Bp. 2006., Magyar Könyvklub. Színes képekkel illusztrálva. Intézményi bélyegzéssel. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
A batthyányi-kormány igazságügyi minisztere. Zalai gyűjtemény 43. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 1998, Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16508.

A batthyányi-kormány igazságügyi minisztere. Zalai gyűjtemény 43. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 1998, Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Párizsi csatadal. A párizsi kommün költészete. Válogatta: Murányi-Kovács Endre. Bp., 1961, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban.
16514.

Párizsi csatadal. A párizsi kommün költészete. Válogatta: Murányi-Kovács Endre. Bp., 1961, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Bak M. János- Kozák Gyula- Litván György- Rainer M. János: Az 1956-os magyar forradalom. Történelmi olvasókönyv középiskolásoknak. Bp., 1991, Tankönyvkiadó.Fekete-fehér fényképekkel illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
16523.

Bak M. János- Kozák Gyula- Litván György- Rainer M. János: Az 1956-os magyar forradalom. Történelmi olvasókönyv középiskolásoknak. Bp., 1991, Tankönyvkiadó.Fekete-fehér fényképekkel illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Méray-Horváth Károly: A tévedések politikája és a kivezető út. Kossuth Ferencnek ajánlva. Bp., 1909. Deutsch 14p. Kis szamárfüllel
16532.

Méray-Horváth Károly: A tévedések politikája és a kivezető út. Kossuth Ferencnek ajánlva. Bp., 1909. Deutsch 14p. Kis szamárfüllel

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment