Books: History Number of items: 150
2345850
15695
410
Books: History
Other collectibles
2410460
15696
410
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2410427
15697
410
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2446306
15698
410
Books: History
Other collectibles
Boros János-Rapcsányi László: Vendégségben őseinknél. H.n. 1975, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Foltos egészvászon kötésben, foltos és szakadozott papír védőborítóval, belül jó állapotban.
2528610
15699
410
Books: History
Other collectibles
1 800 HUF
2458906
15700
410
Books: History
Other collectibles
5 000 HUF
2494633
15701
410
Books: History
Other collectibles
1 800 HUF
2528389
15702
410
Books: History
Other collectibles
Molnár Tamás et al.: A magyar Szent Korona és a Szentkorona-tan az ezredfordulón. Bp., 1999, Szent István Társulat, 391 p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb ragasztásnyommal, egyébként jó állapotban.
5 000 HUF
2549572
15703
410
Books: History
Other collectibles
dr. Kenéz Béla: Magyarország népességi statisztikája. Bp., 1906. Stampfel. Kiadói egészvászon kötésben, színezett lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal
1 800 HUF
2549036
15704
410
Books: History
Other collectibles
Zolnai Béla: II. Rákóczi Ferenc. Magyar Életrajzok. Bp., [1942], Franklin-Társulat, 1 t. (címkép) + 224+(4) p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1 200 HUF
2537021
15705
410
Books: History
Other collectibles
Mátyás Szabolcs: Beregi sorstalanság. Debrecen, 2005. M. SZ. és Társa.
1 000 HUF
2397272
15706
410
Books: History
Other collectibles
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035