Flea Market

Number of items: 530

Régi mérlegsúlyok, 1 db 1 kg-os, 1 db 500 g-os, 1 db 100 g-os
11692.

2 000 HUF
5,51
5,97
Intarziás fa tálca, karcolásokkal, 39×28 cm
11693.

6 000 HUF
16,53
17,91
Vörösréz fedeles tál, merőkanállal, d: 26 cm, m: 31 cm
11694.

6 000 HUF
16,53
17,91
2 db ezüstszínű, háromágú gyertyatartó, h: 24 cm, m: 14 cm
11695.

4 000 HUF
11,02
11,94
Fém mérlegsúlyok, 2 db 1 kg-os és 1 db 500 g-os
11696.

2 600 HUF
7,16
7,76
KAZAR retikül, női táska, kemény természetes sötétkék bőr - Saffiano, Aranyozott fém cipzárral, enyhén kopott, 23x12x21cm, Az öv maximális hosszúsága: 109 cm, jó állapotú, alig használt.
11697.

10 000 HUF
27,55
29,85
Vegyes szaru szarv és tülök gyűjtemény 10 db
11698.

1 000 HUF
2,75
2,99
Standard Villamossági Rt., régi bakelit tárcsázós telefon, M. Kir. Posta fémtáblával, fa testű hallgatóval, kopott, 16x15x14 cm
11699.

Standard Villamossági Rt., régi bakelit tárcsázós telefon, "M. Kir. Posta" fémtáblával, fa testű hallgatóval, kopott, 16x15x14 cm

15 000 HUF
41,32
44,78
Japán lakk doboz kulccsal, kopott, 20x14x6cm
11700.

5 000 HUF
13,77
14,93
Dunaszerdahely faragott túrabot réz véggel. 89 cm
11701.

3 000 HUF
8,26
8,96
Egyiptomi bőr zenélő doboz az 1950-es évekből 18x10x5,5 cm
11702.

1 200 HUF
3,31
3,58
MALÉV fedélzeti tálkák + Lufthansa kés
11703.

1 800 HUF
4,96
5,37

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.