10740.
409. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 55x69 cm